M. Micallef

Ár:   36 100 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   36 100 Ft

2015- ben született virágos illat. A parfümőrök Jean- Claude Astier és Geoffrey Nejman. Illatjegyek:

Fej: mandula, barack

Szív: mandulavirág, fehér virágok

Alap: ámbra, tonkabab, fehér pézsma

Ár: 15000 , Eladó: pelyhezita
Állapot: 100/50 ml, Helyszín: BÉLAPÁTFALVA, fizetés: Előre utalassal posta, vagy foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

LocseiZsuzsanna

2020. május 7.

Nem az én vonalam, mert én eleve nem szeretem az édes parfümöket, de teszteltem magamon. Édes, púderes barackillat, virággal. Van benne valami szokatlan. Akiknek fújóst adtam, nekik tetszett, és sokaknak tetszik még. Nem wc illatosító egyáltalán. Szerintem csak meg kell érteni. Már-már ott jártam, hogy nem adom el, mert jó, és élveztem magamon a barack eme költői megfogalmazását :) de feladtam volna önmagam, ha megtartok egy édes illatot! :D Akármennyire jó is lehet egy édes parfüm, nem tudom elképzelni hogy hordjam, egyszerűen nem megy, ez nem a parfüm hibája, ettől még az Ananda Dolce egy szép alkotás, egy szokatlan, édes virágos barack érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 7.

Aquariusgirl

2018. április 28.

Nekem ő nem jön be, pedig ismerkedtünk 10 ml erejéig. Cukrozott barack illata van, kicsit mű beütéssel. Nincs túl nagy hatósugara, de elég sokáig érezhető az én bőrömön. Rajtam cseppet sem változik, végig egy jól sikerült wc illatosítót éreztem magamon. Biztos, hogy nem fogok ilyet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Kicsivero

2017. augusztus 1.

Prágai kirandulasom alkalmával sikerült tesztelnem....Más illatot kerestem a parfümériaban...persze arrol még nem is hallottak..aztán utána néztek milyen illat ,amit keresek...és Őt ajánlották helyette.
Írni róla?
Nem egyszerű..barackosan...frissen,picit fűszeresen indít,aztán kinyílnak a virágok!!
Nagyon szép illat.Ott a csavar.Folyamatosan változik,nem egysíkú.Érdemes kipróbálni!!!
5☆Felkerült a listámra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Írni róla?
5☆Felkerült a listámra!