M. Micallef

Ár:   36 610 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 26.

Ár:   36 610 Ft

2009- ben született illat, a parfümőr Jean- Claude Astier.

Illatjegyek: afrikai narancsvirág, mandarin, vetíver, vanília, maracuja, pézsma, pacsuli, karamell

Ár: 19 000 Ft , Eladó: agica721
Állapot: 100 ml/ fele kb., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes atvetel

Chirmook

2020. január 30.

A legjellegtelenebb, legátlagosabb parfümje a Micallef márkának. Ennél sokkal jobbak vannak tőlük. Patchuli-virág. Kb ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 30.

Kedi81

2017. szeptember 16.

Kis fújóst kaptam belőle-köszönöm Szilvinek!!! :-)

Ma reggel munkába indulva volt az első tesztelés-két fújással-jól kiszúrtam magammal,rajtam egy az egyben Narciso Rodriguez For Her,amit ki nem állhatok,egyből a volt főnököm jut róla eszembe,aki azt használta,így ma egész nap úgy kellett dolgoznom,mintha a volt főnök mellettem állt volna,nagyon rossz volt,mikor hazaértem egyből irány a zuhany....csak a szép üvege és tartóssága miatt kap 2 csillagot,mert igen nehezen szabadultam meg tőle:-)))

Az összetevők alapján teljesen másra számítottam,így nagyot kellett csalódnom,sajnos:-(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Kis fújóst kaptam belőle-köszönöm Szilvinek!!! :-)

Kicsivero

2017. augusztus 15.

A kedvenceim lettek Micallef-ek :)
Édes,kedves ,finom illat
Először az Angel muse-t fedeztem fel benne..majd finomodik és könnyedebbé valik.Nem csíkhúzós...de ott van Veled...érzed a lényét,melegségét és báját.Jár az 5☆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

A kedvenceim lettek Micallef-ek :)
Édes,kedves ,finom illat

egyedszilvi

2017. március 7.

Ma jött belőle egy kis mintám.Ez az illat maga a csoda!Ritkán van,hogy egy illat igy elvarázsol,ő megtette!Muszáj gyűjtenem rá!
Édes,meleg,buja..nem is tudok irni róla,őt érezni kell..minden érzékeddel,teljesen rabul ejt...A karamell és a narancsvirág ,rózsa érvényesül talán a legjobban:)
Nem üvöltő illat(pedig szeretem,ha érzi mindenki)..nála ez sem számit,tökéletes!!!szép,kifinomult,halk,de teljesen körbeölelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.