M. Micallef

Ár:   38 900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kicsivero, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 30.

Ár:   38 900 Ft

Kiadás éve: 2013

Illatösszetevők: bolgár rózsa, borostyán, fahéj, karamell, madagaszkári vanília, pézsma, rózsabors

Alsace

2021. szeptember 3.

Nagyon megszerettem M.Micallef parfümjeit, ezer közül rá lehet ismerni!
Úgy édesek, hogy mégsem fájdul meg az ember gyomra/orra tőlük.

Rajtam is a karamella dominál, sem a fahéj sem a bolgár rózsa nem hivalkodik benne, csak szépen belesimul, kiegészíti a többi illatjegyet, hogy egy végtelenül nőies puha illat aurájának közepén legyünk. Aki a közelünkbe lép, érezni fogja. Rendkívül tartós, egész nap érezni lehet.

Nem utolsósorban a csodálatosan szép a kristályos üveg és a selyembéléses dobozka is igencsak szemet gyönyörködtető, igazi isteni illatú ékszer 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Nagyon megszerettem M.Micallef parfümjeit, ezer közül rá lehet ismerni!
Úgy édesek, hogy mégsem fájdul meg az ember gyomra/orra tőlük.

jakarika

Korcsoport: >54
2021. április 9.

A bolgár rózsa ellenére mégsem hat édesnek. Inkább a hűvös borostyán utalja. A madagaszkári vanília lágyítja pézsma szúrósságát, és egy igazi izgalmas és szexi koktélt kapunk csodaszép ékszer hatású gömbölyű üvegben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 9.

Chirmook

2020. január 30.

Számomra ez egy nagyon jó minőségű gourmand parfüm, a karamell nagyon domináns benne. Csak hideg időre való, tartós illat. Nőies, elegáns, szép. Fényévekkel jobb, mint a sima Mon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 30.

Kedi81

2017. szeptember 25.

Na akkor én most jól lehúzom....,elnézést mindenkitől,aki szereti,az én bőröm megint szórakozik,rajtam se fahéj,se karamell,pedig imádom őket,rajtam csak tömény virágillat,mintha egy nagy csokor virággal futkoznék egész nap mikor befújom magam vele,úgyhogy nagyon nem az én illatom,sajnálom,pedig bíztam benne,hogy tetszeni fog,tartóssága és különlegessége miatt kap csak 3 csillagot,sajnálom...☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

agica721

Korcsoport: >54
2017. szeptember 25.

Klasszikus parfum született!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Klasszikus parfum született!

egyedszilvi

2017. szeptember 23.

Most sikerült megvennünk egy baratnömmel.Sokkal szebb,s másabb,mint az anyaillat.Vanilia alapon némi rózsa fahéjjal..edes,de nem brutálisan,tartós,de nem hivalkodó.Böröddel eggyé válik..s egész nap körül ölel.Ismerd meg,ez az illat amnyira szép!Méltó rá!S ezer illat kózül felismernéd,nem hasonlitható semmihez sem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

szilvi.toth0423

2017. augusztus 27.

Mintában vettem meg aztán egyből rendeltem nagyban ezt, és a sima Mont is-gyakorlatilag kifosztottam magam, de kellettek. :)))
Érezni rajta, hogy nem az olcsó kategória, édes bújós finomság, de hűvösebb időt kíván. Nem a csíkhúzós fajta, inkább körülölel, de a tartóssága rendben van.
Elegáns illat, nem szabadidős, szaladgálós, minimum sminket igényel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Elegáns illat, nem szabadidős, szaladgálós, minimum sminket igényel..

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Citronellol, Limonene, Eugenol, Coumarin, Isoeugenol, Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)