M. Micallef

Ár:   $90   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: zuzmano, Módosítva: 2017. február 7.

Ár:   $90

Virágos-gyümölcsös-gourmand női illat 2011-ből, az orr mögötte Jean-Claude Astier. A parfüm kupakja egy rúzst rejt magában.

Fejjegyek: őszibarack, dinnye, szilva

Szívjegyek: gyöngyvirág, rózsa, ibolya

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, vanília, karamell

zuzmano

2017. január 28.

Határozott karakteres virágos gyümölcsös illat. Nagy Silage al rendelkezik. Rajtam először az ibolya lép színre talpig sminkben, majd az ibolyát követik a barackok. Mint a baletban a háttertancosok szépen lassan átveszik a főszetepet.Előre táncolnak... Az Ibolya a függöny mögé menekül, de néha ki kikukucskal.
Aztán a súgólyukból kireppen a rózsa,és cseppet sem szolidan nyom egy michael flatleys szólótàncot. Majd az egész lassan lassan ósszeèrik. A finalét együtt viszik végig teljes harmóniában. A végén megjelenik a koreográfus, rendező :Pézsma Vanília és egy közös pukedliben várják a tapsot. Kell hozzá karakter és egy szinhazberlet :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 28.