M. Micallef

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. február 25.

Az öt tagból állú Vanília Művészeti Kollekció egyik 2012-es szülötte a Vanille Orient.

Illatjegyei: madagaszkári Bourbon vanília, fűszerek, szantálfa, ámbra, pézsma

gerbaud

2013. február 26.

A fűszerektől kissé friss, pikáns vaníliás finomság. Ártatlan gyermeki mosoly és női rafinéria egyszerre, egyszerű és nagyszerű az émelyítő édességet nélkülözve. Azt hiszem kár is ezt hovatovább ragozni, bárcsak könnyebben hozzáférhető lenne a drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.