MAC

Ár:   $35   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szueszti, Módosítva: 2020. március 16.

Ár:   $35
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Ecsetek

50% szintetikus és 50% természetes szálakból álló közepes méretű pirosítóecset.

2500Ft - MAC 127 Split Fibre Face Brush
Ár: 2500Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

balazskrisztii

2016. október 3.

Akartam egy multifunkciós ecsetet az arcomra és az eladó ezt javasolta. Megmutatta, hogy szerinte mit hogyan csináljak vele, nekem tetszett a végeredmény, szóval megvettem. Puha, nem hullik, jól tisztítható (ami nekem egy ilyen drága ecsetnél alap elvárás), de azért adok csak 3*-ot, mert több idő felvinni vele a pirosítót (túlságosan benne marad) és a végeredmény sem tetszik annyira

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.