MAC

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   12 800 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

2020-as tavaszi limitált kiadás

Evező alakú arcecset, amelyben a fehér és a rózsaszín szálak speciális kombinációját a japán cseresznyevirágzás ihlette. Egyenletesen viszi fel mind a púderes, mind a krémes termékeket. A professzionális kézzel készített ecsetek legjobb minőségű anyagokból készülnek a legújabb technológia szerint. 100%-ban szintetikusak, hogy kiemelkedő és hosszan tartó hatást eredményezzenek. Különleges, limitált kiadású, rózsaszín matt csomagolásban.

szeliger

2020. március 13.

Jó, hát van ez persze nem csak ebben a gyönyörűséges fémes-rózsaszínes limitált kiadásban is, de ezzel a színnel tényleg nagyon menő. Melyik sminkrajongónak nem akad meg a szeme ezen az ecseten?
A kivitel tökéletes, mindenhol szép lekerekített, sehol egy sorja vagy kiálló él. A fogás nagyon jó, az ecset nyele egy kicsit tapadós, az érzet olyan, mint egy kemény radírgumié, de természetesen nem radíroz és teljesen merev. Az aljába bele van vésve, hogy kínai, hasonlóképpen ahogy korábban a Japánban készült MAC ecseteket is vésettel látták el. A logo festékkel felvitt, hát ez lehet, hogy le fog kopni, annyi baj legyen.
A fej hódfarkú, finomszálú és tömött. Nagyon könnyű vele dolgozni, a mostani kedvenc Catrice Simplicity pirosítóimhoz tökéletes, minden nap ehhez nyúlok. Pedig még csak nem is pirosításhoz ajánlott elsősorban, de ami jó, az jó. Nem poroz, jól felveszi a festéket és jól is adja le.
Úgy ahogy van, nagyon nagy kedvenc ez az ecset, jó kézbe venni, élmény vele dolgozni, egy pillanatig sem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 13.