MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

reka0122

2020. január 13.

Már a szintetikus változata van meg. Használom pirostításhoz és púderezéshez is. Nekem egyáltalán nem hullik a szőrét, pedig már lassan két éve nyűzöm. Nagyon bevált, bárkinek szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

topsminkotti

2019. június 25.

Púderezéshez és pirosításhoz is tökéletes. Egyetlen hibája, hogy valamiért sokkal jobban hullik, mint a többi Mac ecsetem, ezért levonok egy csillagot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

potyike

2015. szeptember 25.

Pirosításra használom. Nem jött be, pedig a többi MAC ecsetemmel meg vagyok elégedve. Nem tudok vele szépen dolgozni, ráadásul jobban hullik, mint kellene, az elején azt hittem, hogy ez az általános szőrvesztés, majd elmúlik, de nem így lett. Semmivel sem jobb, mint az 500 ft-os pótecsetem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Carillon

2015. április 26.

Én csak pozitívat tudok írni az összes MAC ecsetről,nem cserélném le őket semmi pénzért és immár 10éve használom,nagyon megéri hosszú távon,az összes meg van még eredeti állapotában,s nem hullik a szőre max.1-2 szál az elején ami szerintem tök természetes,nem kell megijedni tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

miko02

2015. március 20.

Én púderozáshoz használom, és tökéletes a végeredmény. Nem vesz fel túl sok púdert, éppen annyit, amivel kényelmesen, és szépen lehet dolgozni. Régóta használom, de eddig csak pár szál hullott ki, de úgy gondolom ez normális. Tisztítani is egyszerű, utána olyan, mintha új lenne. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

moncsi29

2013. december 1.

Ez a kedvenc ecsetem.
Nekem is kettő van belőle a hosszabb nyelűt púderozáshoz használom,a rövidebb utazós változatot pedig pirosításhoz.
Kedvelem hogy laposabb a feje,gyönyörű természetes hatást ad,pont annyi festéket vesz fel,amennyit le is ad.
Az elején nekem is hullott egy picit,de ez teljesen természetes.
Én már kb.2 éve használom,és semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

Ez a kedvenc ecsetem.
Az elején nekem is hullott egy picit,de ez teljesen természetes.
Én már kb.2 éve használom,és semmi baja.

isdc.cinema

2013. május 22.

professzionális célja tökéletes !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

professzionális célja tökéletes !

dorottyaa

2013. január 11.

Lassan egy éve használom ezt az ecsetet, eleinte nekem is kihullott 1-2 szál. Ezt a legtöbb új ecsetnél lehet tapasztalni, de ha kórosan veszíti a szálakat, akkor szerintem minden további nélkül kicserélik. Mivel ez egy púder-és pirosító ecset, nagyon tetszik a kivitelezése és hogy többféleképpen funkcionál. Egy kicsit laposabb egy normál púderecsetnél, a teteje felé pedig szűkül is, így tényleg minden gond nélkül lehet egy enyhe pirosítást adni az arcnak, púderezésnél meg könnyebben odaférek a nehezen elérhető helyekhez, például szemhez, orrhoz. Az ecset kelő mennyiségű festéket vesz fel, mondjuk mindig megrázom melőtt az arcomhoz érinteném de ez már reflex. :D Két ilyen ecsetem van, az egyik egy normál méret, a másik pedig egy SE, ami készletben volt, de a kettő össze se hasonlítható, szintetikus szálakból készült és a formája cseppet se emlékeztet a nagy testvérére. Utóbbit inkább arra használom, hogy a pirosítót szépen eldolgozzam, arra megfelel.

Észrevettem, hogy az árkategória nem jól van megadva, én 9900-ért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Észrevettem, hogy az árkategória nem jól van megadva, én 9900-ért vettem.

eo

2013. január 9.

Egész jó ecset, de azért nem vagyok elájulva. Még csak pár hete használom, ezalatt az idő alatt néhány szála kihullott, illetve egy picit puhábbat is el tudnék képzelni, mégis tetszik azért. A nyele hosszabb, mint amihez szoktam, eleinte furcsa volt, de jó értelemben. :) Megszoktam és már kifejezetten tetszik, valahogy professzionálisabb érzést kelt bennem (valószínűleg az is benne van, hogy ez az első "komolyabb" - tehát nem drogériás - ecsetem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.