MAC

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanett, Módosítva: 2019. május 6.

Ár:   12 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

• Alkalmas alapozók, krémek, s egyes púderek applikálásához. A MAC különösen Mineralize termékcsaládjához ajánlja.
  • Körkörös mozdulatokkal tanácsos a terméket eloszlatni a bőrön a legtermészetesebb hatás érdekében.
  • Szőrei természetes szálakból és szintetikus rostokból állnak, a foglalat nikkel bevonatú sárgaréz, míg a nyél fából készült.

Ár: 10.000 Ft , Eladó: lenzitaa
Állapot: Bontatlan, csak a kép miatt vettem le a fóliát, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Tempete

2020. március 9.

Nagyon kis precíz, pontos, szépen dolgozik. Szépen eloszlatja az anyagot. A kis feje miatt lassabban haladok vele, mint a Douglas nagy alapozó ecsetevel, de ez nyilván való. Korrektorra is jo. Sűrűbb alapozót is szépen eldolgoz. Remélem tartós lesz, mert nagyon sokallottam az árát, de úgy gondolom, ecsetbe érdemes befektetni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

cstimi93

2018. augusztus 26.

Amit általában itt dicsérnek,az nekem tuti nem jó :D kb 1 éve vettem, csak hétvégente szoktam használni,amúgy nem sminkelem magam.Első pillanattól kezdve hullik,arról nem beszélve hogy nem lehet vele eldolgozni semmilyen alapozót rendesen...nem éri meg az árát:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

zsuzsu92

2017. szeptember 28.

Az első MAC ecsetem :) én alapozáshoz, korrektorhoz használom. Szuperek ezek a duo fibre ecsetek, bár egy kicsit borsos áruk van, de érdemes befektetni, kiszolgálja a magáét az idők során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Ili83

2017. június 6.

Két jó minőségű ecsetem is van, ez az egyik. Nagyon szépen lehet vele dolgozni az alapozót ( MAC face & body) nem szívja magába. Én amit különösen szeretek benne az, hogy nagyon könnyen tisztítható. Bár az ára nem túl baráti de tényleg szuper kis ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Pöti

2016. április 20.

Jó ideig tudtam magam tartani és nem kerültem a MAC ecsetek bűvkörébe. Nagyon jól elevickéltem egy 217-es és egy 266-os ecsettel. Aztán ahogy egyre jobban belemélyedtem a profi cuccokba, úgy lett egyre több ilyen ecsetkém. Drágák, de ha valakinek elég 4-6 darab ecset, annak szerintem megéri beruházni rá. Mert ez tényleg beruházás. A 217-esem már évek óta megvan, ahogy a 266-os is. Még mindig perfekt mindkettő. Amit tudni kell róluk, hogy a nagyobb fejű ecseteik valóban hullanak. Nekem a 159-es is elejt egy egy szálat mosásnál és ez a 130-as is. Nem gondolom, hogy ez veszélyes lenne, persze zavar, főleg ha az arcomra ragad, de eddig csak ezzel a két ecsettel tudtam úgy feltenni az alapozót, hogy az valóban flawless volt. Remélem a szőrhullás egy idő után megáll, mert ezt az ecsetet nagyon megszerettem, tökéletes a mérete és a formája is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

vanett

2015. november 23.

Nagyon sokáig keresgéltem, s olvastam a tökéletes után. Az RT stippling ecsete ellen nem volt egyöntetűen pozitív a véleményezés, látatlanban nem mertem megvenni (a csak a postai reklamáció lehetősége is eléggé elvette a kedvemet a dologtól). A MAC 130-asáról csak jókat olvastam (az árát kivéve talán :D ), s nem bántam meg, hogy végül mellette döntöttem.
Leginkább krémes pirosító elosztalására használom mostanában, korábban a BB krémet és a MAC Face&Body alapozóját oszlattam el vele teljes elégedettséggel (manapság csak azért nem, mert a pattanásaim miatt fel kellett hagynom a folyékony alapozók használatával, s a por állagúhoz ez a kis édes nem megfelelő, de ez egy másik történet :) ). Úgy vettem, hogy a következőt csak 5-10 év múlva tervezem (nyilván használattól függően). Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

beutyaddict

2015. november 21.

Bécsben vettem alapozót és ecsetet is szerettem volna mellé. Az eladó ezt nyomta a kezembe...fondoltam jó lesz. És imádom! Tökéletes alapozóhoz, krém kontúr eldolgozásához, korrektorhoz. Mióta megvettem a legnagyobb testvérét, azóta alapozásra nem használom, hanem a többi feladatot látja el, de szuper! A szőre nem hullik, csak néha marad egy szál az arcomon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

KezdoManias

2015. november 9.

Igazából mi barátok vagyunk. Eleinte kicsit sajnáltam, hogy nem a nagyobb fejű változatát vettem meg. Végül beláttam, a sminkes fiúnak igaza lehetett, aprólékosabban lehet ezzel a picurival dolgozni. Mivel nem nagyon bírom az ecsettisztító folyadékom illatát, és egyébként is jobban bízom a víz-sampon párosításban, én inkább kimosom váltásban, kb. heti 2x és egyelőre semmi baja. Ugyanolyan pihe-puha, mint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.

Tündérvirág

2015. november 8.

Egy éve használom már. Nagyon szeretem. Egyenletesen, folt nélkül fel tudom vele vinni az alapozóm. A kisebb méret ellenére gyorsan lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Szilva86

2015. október 31.

Korrektor eldolgozására használom, és egyszerűen Imádom. Nem vagyok egy nagy MAC ecset rajongó, mert eléggé hullanak a szálaik, de ez szerencsére egy szálat nem vesztett még el. Csiilagos 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.