MAC

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2019. január 22.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Nagy és sűrű ecset laza porállagú termékek és préselt porállagú termékek felvitelére arcra és testre. Ez az ecset különösen alkalmas pirosító felvitelére, köszönhetően a puha ecsetszálaknak és az ecset kerekített alakjának.

A MAC professzionális ecsetek kézzel készülnek a legkiválóbb alapanyagokból. Az ecsetszálak válogatott kecskeszőrből készülnek

juditviktoria

2015. október 21.

Nekem a célra teljesen megfelel,csak kár hogy hullik a szőre:/ Ennyi pénzért......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

kebkeb

2015. október 11.

Sima púderezésre tökéletesen megfelel. Én pirosításra nem használnám, szerintem ahhoz messze túl nagy. A feladatát 5*-osan ellátja, de nem jár neki az öt csillag, mert sokkal olcsóbban is lehet pont ilyen tökéletes púderecsetet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.