MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2015. október 22.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Ecsetek

A szemöldök színezésére való ecset. Használd alakításra, kitöltésre. Egy precíz ferde ecset amely professzionális felvitelt biztosít. Szintetikus és természetes szőr keverékéből álló ecsetszálak. Használható por-, folyékony- és krémállagú termékek felvitelére.

MAC S Ecsetek egyben
Ár: 6800 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: Keveset használtak, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem)
2990,- MAC 208-as Szemöldök-Ecset
Ár: 2990 , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta/foxpost

Lizz07

2019. június 18.

ABH pomádéval használom és nagyon szép szemöldököt lehet vele készíteni, anélkül, hogy fél napig szenvednék vele. Nincs hatalmas, bozontos szemöldököm (nem is szeretném olyanra megcsinálni), elég keskeny gyárilag, így fontos az is, hogy ne legyen nagy/vastag az ecset. Ez pont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Titanilla10

2017. október 27.

Mindennapi használatban volt időm letesztelni nagyon könnyű vele formàzni a szemöldököt pedig nem vagyon egy nagy sminkes de ezzel bàrki profi szemöldököt húzhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Kkrisssz

2016. augusztus 22.

Én tévedésből vásároltam meg, azt hittem tusecset, de azt mondta az eladónő, hogy a tus felvitelére is jó. Igaza volt, valóban könnyen és precízen meg tudom vele húzni a tusvonalamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Orshe

2016. július 10.

ABH Dipbrow-hoz használom, nagyon jól felveszi a festéket és szép vékony vonalakat tudok vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

kebkeb

2015. október 11.

Mindennap használom, Sleek Bro Kit-tel. Könnyű vele dolgozni, pontosan és gyorsan tudom megcsinálni a szemöldökömet, nem kell vele bíbelődni. Elveszteném, újravenném az ára ellenére is. Mivel szintetikus szálakat is tartalmaz (és inkább szintetikusnak is érződik), ezért nem fura gél állagú termékeket felvinni vele (én legalábbis nem szeretek természetes szőrrel krém/gél/folyékony állagú termékekbe belemászni, állítólag több terméket szív fel, de az biztos, hogy nehezebb kimosni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.