MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Ecsetek

Egy lapos, lapát alakú, szintetikus szálakból álló ecset, ami tökéletes krémes szemhéj-festékek felviteléhez.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kebkeb

2016. július 10.

Nekem füstös szemsmink készítéséhez ajánlották, hivatalosan krémes szemhéj-festékek felviteléhez ajánlott. Mindkettőhöz próbáltam, változatos sikerrel: a füstös szemsmink (különösen hétköznapra szóló) készítését tényleg megkönnyíti, de azért bőven megoldható a kérdéskör nélküle is. Ami pedig a krémes szemhéj-festékek felvitelét illeti: paint potot vittem fel vele, jó volt-jó volt, de az ujjam még mindig jobban szuperál a témakörben. Megbántam, hogy megvettem? Hmm.. nem. Megbántam, hogy nem másik 4587974864 db, ennél sokkal fontosabb és jobban kihasználható ecsetet vettem meg, mielőtt erre sort kerítettem? Igen. Minőségi problémáim amúgy nincsenek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.