MAC

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: saethara, Módosítva: 2015. október 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Kecskeszőr és szintetikus szálak keveréke.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pöti

2020. december 9.

Számomra ez egy mellényúlás. Maga az ecset nem rossz, bár az enyém még szúr, de mindig rá kell jönnöm, hogy ezek a duo-fibre ecsetek nem nekem lettek kitalálva. Ehelyett a 224-est kellett volna vennem. Szerintem szemre teljesen felesleges a duo-fibre. Nagyon ritkán nyúlok érte sajnos, ennek ellenére lepontozni nem akarom, mert akinek kézre áll, annak biztos szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 24.

286 SE- 2016 karácsonyi limitált kiadású, Nutracker sweet változat, ami egy mini, utazó szett része volt.
Elsőre maga az ecset szára meglepően rövidnek tűnik, ennek ellenére jól kézre esik, teljes értékű ecset a szemhéjfesték eldolgozásához. Olyan kis vidám a design-ja, jó ránézni. Állandó használatra ennél hosszabb szárú ecsetekkel szoktam elkészíteni a sminkemet, de ettől függetlenül - főként utazáshoz - tökéletes kis ecset, a méret pedig megszokás kérdése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 24.

Titanilla10

2017. október 27.

Alapozó felvitelhez használom napi szinten pattanások eltűntetésére szem alatti karikákra.Alkalmi sminkem is ezzel vittem fel tökéletesen el lehet oszlatni vele az alapozót.Soha többet szivacs és társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

vikitaliana

2017. január 3.

Szuper, az össze MAC ecsetet imádom, de közülük is a duo fibre ecseteket szeretem a legjobban. A 286-ost krémes szemhéjpúderek eloszlatására, a szélek elsatírozására használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

_-Mia-_

2016. augusztus 3.

Szuper! Szem alatti karikák eltüntetésére, folyékony highlighterhez és folyékony korrektorhoz használom. Az előbb említettekből kevesebbet kell használnom, mert tökéletesen felveszi az anyagot, a bőrömre pedig minden pigmentjét ki is adja, miközben tökéletesen egyenletes, "flawless, airbrushed" hatást ad. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

kebkeb

2016. július 10.

Én a Prep+Prime Highlighter Pen eldolgozásához szereztem be. Nagyon szép a végeredménye, ellenben most még kissé szúr (bár még elég új), reményeim szerint pár mosás után jobb lesz a helyzet. Addig csak 4 csillag.

Update: megpuhult, +1 csillag :)
Update2: a highlighter pen feldolgozása után a korrektorom eldolgozásához is befogtam, tökéletesen végzi azt a melót is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Update: megpuhult, +1 csillag :)

scisneros

2016. június 12.

Az ára valóban húzós, viszont szerintem jobban megéri beruházni egy minőségi ecsetre, mint az ócskákkal kísérletezgetni. Nem bántam meg, hogy beszereztem. Az elején engem is szúrt, de hála istennek ez a harmadik tisztítás után megszűnt. Rengetegszer tisztítottam már, soha nem hullott a szőre. Satírozásra használom, szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

saethara

2015. április 26.

Majdnem eldobtam az agyam, mikor a kedves MAC-es lányka közölte az árát, de most, hogy használom egy ideje, úgy érzem megérte. Alapvetően blender ecset, de én a korrektor felviteléhez használom, és arra remek, szépen eldolgozza a cuccot.
Finom, puha szálai vannak, és remélem, hogy az ugyancsak MAC ecsettisztító mellett jópár évig szolgál majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.