MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. március 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Kihúzható ajakecset.

Pandamaci37

2018. június 18.

Magaval az ecsetfejjel nem volt problemam, de a szerkezete teljesen tonkrement kevesebb mint 3 ev alatt, pedig szinte alig hasznaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Carillon

2015. április 26.

Jól szuperál immár hosszú ideje.Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Jól szuperál immár hosszú ideje.Én nagyon szeretem.

miko02

2015. március 20.

Megvan a 316 és a 318 is. Ugyanolyan rúzs ecset mind a kettő, csak a kialakításuk más. Én a 318-at nem kedvelem annyira, mert tényleg nem védi semmi sem az ecset fejét, ha esetleg bedobom a táskába.
Mind a kettővel szépen lehet dolgozni, egyenletesen viszi fel a rúzst, könnyű vele a száj vonalán belül maradni. A matt rúzsokat nem egyszerű ezzel felvinni, inkább a krémesebb rúzsokhoz ajánlott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

szeliger

2015. március 10.

Már régóta szemeztem ezzel az ecsettel, nagyon teszett a praktikus kis kialakítás, amiről utólag azért kiderült, hogy nem olyan praktikus. Összetolva kb. 10 cm az egész, az ecset két felét széthúzva kitolódik az ecset fej. Az ecset nagyon jól használható, a száj bőrének apró ráncaiba igen alaposan bedolgozza a rúzsokat, sokkal tartósabbá téve azokat, ráadásul nagyon pontosan lehet vele dolgozni. A fej egyébként teljesen megegyezik a 316 fejével, csak az nem automata kialakítású. Az üzletben kicsit filóztam azon, hogy végül melyiket vegyem meg, az eladó sminkes lány határozottan a 316 ecsetet javasolta, mert az masszívabban áll a száron. Ez az automata tényleg egy picit lötyög, amikor kitolom, de a rúzsok felvitelénél ez nem jelent problémát. Sokkal inkább a szállítás, azt gondoltam, hogy kis táskába dobálós lesz, azonban összecsukott állapotban az ecset fejét semmi nem zárja el a külvilágtól, ezért jobb híjján az eredeti kis gagyi celofánjában tartom a lukas részével befelé. Magyarul származási országként Franciaország szerepel rajta, az angol feliraton made in China. Összességében az ecset jó, most már ez lesz egy jó darabig, de ma már inkább a 316 testvérét venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 10.