MAC

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mincson, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek

Elegáns, kicsavarható ceruza finoman kidolgozott véggel, amely megtapad a szálakon, formázza és lágyan feltölti a szemöldöködet matt színekkel. A ceruza ferde végével tetszőleges formát alakíthatsz ki. A lapos végével történő applikáció természetes hatást, a hegyes végével pedig pontos, HD-hatást érhetsz el. A sminkedet a beépített, ceruza másik oldalán található kefével tökéletesítheted

• Egyenletes, lágy színhatás
  • Ferde, kidolgozott vég
  • Tartós
  • Víz- és izzadásálló
  • Elkenődésmentes

Ár: 4000 , Eladó: Currypie
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után posta, foxpost, packeta

brobertina

2019. január 12.

Könnyen tudok nagyon szép, természetes szőkésbarna szemöldököt rajzolni vele,nekem mindennapi használat mellett 5 hónapig elég. Egész nap kitart. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

laracroft

2017. december 22.

Nekem túl lágy, a szálakon valóban megtapad, de a ritkásabb részeket kiegészíteni, illetve "csalni" nem igazán lehet vele, mert a bőrön sokkal halványabb. Azoknak jó, akik természetes végeredményt szeretnének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

GSz

2017. augusztus 20.

Praktikus, gyorsabban lehet vele dolgozni, mint a kitekerős vékony ceruzájával. Brun színben vettem, sötétbarna,mocha hajszínhez. Jópofa a kefe része is, szépen satírozhatsz vele. Nem olcsó, de kiváló!
Kedvenc bloggerem be is mutatja: http://www.makeupandbeautyblog.com/cosmetics/mac-brow-sculpt-brow-pencil-dupe-tom-ford-brow-sculptor/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

inimini

2017. augusztus 13.

Ez életem első szemöldök formázója (későn ért el a láz,na) és nagyon gondolkodtam hogy megvegyem e ennyi pénzért, de nem bántam meg egyetlen forintot sem. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

bobekecske

2017. május 30.

Nagyon kényelmes, egyszerű és gyors használni, és nekem lassabban fogy, mint a vékonyabb hegyű szemceruzáik. Külön örülök, hogy a színek lefedik a szemhéjpúdereiket, amik népszerűek a szemöldök-töltögetéshez is - én amúgy is a cork színt használom, ami egy nagyon jó természetesen ható szőkés-vörös szín.
A hegye nagyobb felületű, gyrosan lehet vele dolgozni, emiatt nyúlok ezért a leggyakrabban. Táskába bedobva sokszor magammal viszem, ha sietősebb a reggel.
Ami miatt a 4 csillag: most olvasom, hogy ez elvileg milyen szuper tartós-kenődésmentes termék... Rajtam nagyon könnyen megkopik, a tartóssága amúgy is problémás pont volt nekem, de tekintve, hogy erre még külön ígéretet is tesz a termék, szerintem ez a szemfényvesztés kategória.
Ettől függetlenül újra fogom venni, mert nagyon szeretem hazsnálni, csak a marketingje nem túl őszinte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

mincson

2017. január 18.

Én a fluidline brow gelcreme-mmel használom együtt általában. Viszont, ha picit természetesebb hatást szeretnék, akkor magában is megállja a helyét ez a termék.
Kifejezetten tetszik, hogy ferde a vége, mivel így sokkal könnyebb felvinni.
Picit sokallom az árát, mivel magában (legalábbis nekem) nem olyan tartós. Ezért csak 4 csillag, viszont valószínű, hogy újraveszem majd, mivel nekem eddig ez vált be a legjobban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Kifejezetten tetszik, hogy ferde a vége, mivel így sokkal könnyebb felvinni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.