MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Szemöldökzselé 4 árnyalatban. Színezett vagy színtelen. Formát ad a szemöldöknek. Nem pereg, tartós.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zuzmano

2016. november 20.

Egyik kedvencem! Nagy szemöldök macerátor vagyok. Szerintem sokat változhat egy arc ha megfelelő szemöldököt varázsolunk rá. Na ebben nagy segítség ez a kis termék. Hézag pótló formázó szuper. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

viviennoo

2016. augusztus 27.

red chestnut árnyalatban vásároltam, imádom, nagyon jó. abszolút megéri az árát szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

kneva

2016. július 25.

Ez volt a legelső MAC termék, amit anno megvettem. És ez lett végül a kedvencem is tőlük, számtalanszor már újravettem. Volt színes is, de nekem az átlátszó a tuti. Ceruzával színezem a szemöldököm, majd ezzel rendezem a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

duracellnyuszi

2016. július 10.

Ez a termek beauty-Oscart erdemene!! En az atlatszot hasznalom, mivel ki van tetovalva a szemoldokom, es ha nagyon muszaj a szinen turbozni (nyaron pl, amikor megszivja a nap), megfestetem kozmetikussal. Azzal viszont eddig senki nem tudott mit kezdeni, hogy keves szalbol all a szemoldokom, amik hosszuak. Tehat ha kiszedem, az eleje hianyzik, a vege meg tul log, vagni meg en nem tudom szepen. Bartus muveszno ajanlotta ezt a termeket, es megvallom oszinten, elegge tartottam tole, hogy nagyon mu hatasa lesz - megiscsak egy zsele... Hat nem! Tok termeszetes, viszont tart, mint a beton! Egyszeruen zsenialis!! Minden fillert megert!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

Xnano

2016. május 26.

Teljesen meg vagyok elegedve vele, a helyen tartja a rakoncatlan szalakat es szep szint ad.A mindennapos rutinom reszeve valt, nem gondoltam volna hogy ekkorra lehet a kulonbseg ezzel a kis spirallal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. május 23.

Ezzel a szemöldökgéllel sikerült felfedeznem, hogy mégiscsak van szemöldököm, nem is olyan kevés :) Eddig csak ceruzával húztam ki a szemöldököm, ezt a gélt pedig akár a ceruza mellőzésével is használhatom, olyan alaposan beszínezi a szőkés, eddig szinte láthatatlan szemöldökszőreimet, hogy sikerül komplett szemöldököt varázsolni vele, és a hatása nagyon természetes. A Beguile nevű árnyalatot ajánlották a boltban, mert olyan színt kerestem, amely semmiképp sem vöröses, hanem inkább szürkésebb, natúr hatású, hidegebb szőkéknek. Tökéletes választás volt. További előnye, hogy rendkívül tartós, egyáltalán nem maszatolódik el a nap végére sem. Sokkal természetesebb szemöldököt sikerült elérnem vele, mint a ceruzával. Tudom, hogy ez most épp nem divat, mert most muszáj másfél centi vastag brutális műszemöldököt készíteni, csodálkozó állásban, és hozzá csücsörítő vastag száj dukál, de ez is elmúlik majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 23.

ZiAn

2016. május 5.

Könnyű vele dolgozni, nem kenődik és órák múlva is látszik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

Könnyű vele dolgozni, nem kenődik és órák múlva is látszik a hatása.

Isabelle

2016. április 24.

Én is sűrűn használom, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Tartós, nem pereg, szép színt ad a szemöldöknek, és sokáig elég akkor is ha kevésnek látszik a pár ml.Vízálló, vagyis nem kenődik össze- vissza az arcomon, ez is sok pluszpont, mert allergiás lévén sajnos gyakran az arcom környékén a kezem, . Valamelyik sötétebb barnás árnyalatot használom, és biztosan újra fogom venni, ha elfogy. Főleg ,ha nincs sok időm, akkor is pár másodperc alatt tökéletes szemöldököt "varázsol".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

gioia

2016. január 23.

Nagyon szép színekben elérhető, mindenki megtalálja a számítását. Természetes, gyors megoldás szemöldökre. Csak ne lenne annyi az ára, amennyi...de ezért nem vonok le pontot ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Jrsmn

2016. január 14.

Rézvörös hajamhoz használom a Toasted Blond árnyalatot a Redhead ceruzával kombinálva. Eddig nem találtam a hajszínemhez illő árnyalatot semmilyen márkánál, mind túl barna vagy túl szőkés volt, de ezek tökéletesek. Egész nap nagyon szépen tart, tökéletes a szín, már sokszor újravettem és fogom is még párszor biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Hidratálók: Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Zselésítő, viszkozitást (sűrűséget) szabályozó anyag