MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Szemöldökzselé 4 árnyalatban. Színezett vagy színtelen. Formát ad a szemöldöknek. Nem pereg, tartós.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

meaviolet

2015. január 24.

Nekem a színtelen verzió van meg, és beleszagolva egyből éreztem benne az alkoholt - viszont egész napra tartóssá teszi a géllel / ceruzával formázott szemöldököm, és kevésbé macerás, mint a wax.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

orchidea8627

2014. december 30.

Nagyon szépen helyén tartja az állandóan kócos szemöldökömet, a színe is szuper, nekem a "Beguile" árnyalatban van, ez egy természetes, kissé hidegbe hajló világosbarna.

Mióta megjelentek az új színek (Pro Longwear Waterproof Brow Set néen futnak), azóta ebből a vonalbó használom a legvilágosabb színt, ami az Emphatically Blonde nevet kapta. Ez egy egészen világos, natúr barna, nagyon jó kis szín. A keféje ezeknek az újaknak sokkal kisebb és kúpos, nagyon kényelmes a használata. A szemöldököt meg szépen a helyén tartja egész nap. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

_ca_

2014. június 17.

A Beguile árnyalatban van meg, és azt kell mondjam, tökéletesen bevált. Azt nem tudom, hogy az árát más termékekhez képest mennyire éri meg, mivel semmilyen összehasonlítási alapom nincs, de az biztos, hogy a végeredmény tartós és természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

bobekecske

2014. március 19.

Nekem elég ritka és világos a szemöldököm, így csak önmagában használtam. Nagyon természetesnek és praktikusnak éreztem: kiigazít, picit színez és nagyon tartós (mind a szín, mind a "forma").
Sajnos a szín amit én használtam megszűnt (Girlboy, rezes vöröses hajhoz nagyon passzolt), és helyette nem találta ebben a terméktípusban hasonlót. A ritka és természetes színe miatt nekem abszolút megérte az árát, ráadásul Magyarországon szerintem még mindig elég ritka és szegényes minőségű a szemöldökfestékek piaca.
A többi, még létező színt vagy túl szürkés-hűvös bézsnek, vagy túl sötétnek, vagy túl hűvös-erős vörösnek éreztem, így azóta nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

UnVraiAnge

2011. július 1.

Kedvelem ez a szemöldökformázót, mert valóban tartósan megregulázza még a legrakoncátlanabb szemöldököt is és különösebb erőfeszítés nélkül ad egy kis színt. Én olyanoknak is ajánlom, akik egyébként is szeretik akár ceruzával, akár púderrel hangsúlyosabbá tenni a szemöldöküket, mert gyakorta előfordul, hogy nagyon mesterkéltnek tűnik a végeredmény. Így viszont mégis vissza lehet adni a textúráját és máris természetesebbnek fog hatni az összkép. Azt az egyet sajnálom, hogy kevés színben kapható és a legjobbak mindig csak limitált kollekcióban jelennek meg, amit értelemszerűen kivonnak a forgalomból rövid időn belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

cressida

2011. március 12.

Imádom. A szemölödököm mindig "összekócolódik", ezzel a zselével szépen tartja a formáját és egy lehelletnyi színt is kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 12.

BabyDoll

2011. március 9.

Nagyszerű találmány! Tényleg gyorsan elrendezi a szemöldököt, szép, definiált hatást lehet vele elérni. Én a legsötétebbet használom (Show-Off), nagyon sok színt nem ad a szemöldökömnek, inkább formát. (Kócos szemöldökű egyéneknek kötelező:)) Az egyetlen dolog, amit nem szeretek, hogy a kis kefécskén/applikátoron meggyűlik a zselé, és ha nem akarok rengeteget felvinni (mert miért is akarnék), akkor le kell valahogy szednem, de ezzel elég sok megy kárba...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

Hidratálók: Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Zselésítő, viszkozitást (sűrűséget) szabályozó anyag