MAC

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RuzsnyomNiki, Módosítva: 2018. július 30.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet az eredeti Prep + Prime Fix+ össszes jótékony hatásával, kiegészülve kókusz illattal. A vitaminoknak és ásványoknak köszönhetően állandó hidratálást nyújt a bőrnek, könnyed, hosszan tartó formulája segít a frissesség érzésének fennmaradásában, miközben fixálja a sminket. A hidratáló permetek Szent Grálja bármelyen termékkel, számtalan módon kombinálható - kiegészíti az alapozót, kiemeli a színeket, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket, illetve ápolja, nyugtatja a bőrt.

Anne74

2020. január 22.

Finom illat, teszi a dolgát :)
Használom bőrfrissítéskent és fixalokent is.
Biztos,hogy újra vásárolom... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

Finom illat, teszi a dolgát :)
Használom bőrfrissítéskent és fixalokent is.
Biztos,hogy újra vásárolom... :)

karaibrahimgil

2019. október 26.

„A hidratáló permetek Szent Grálja” – He?! Ezzel a marketingszöveggel tényleg el lehet adni manapság egy terméket is? A MAC-nél túlértékeltebb sminkmárkát nemigen láttam, talán a hype hypolja magát. A fixáló hatása ugyanis nulla, délutánra szétfolyik a szemhéjfestékem, amit egy Oriflame vagy Revolution termék is fent tart, és primerként használva sem vettem észre semmilyen változást azonkívül, hogy pár pillanatig kókuszillatú lett a fejem utána. Az Artdeco 3 in 1 fixálójával összepacsizhat, mindkettő kizárólag frissítőként állja meg a helyét, de ahhoz meg sokat kell használni belőlük. Ezért sem értem, mi kerül 5000 forintba egy 100 ml-es hidratáló permeten. Az Uriage termálvizes spraye sokkal jobb ezeknél, a 300 ml-es kiszereléshez már 3000 Ft körüli áron hozzá lehet jutni, azt aztán lehet pancsolni. A Grálként tisztelést pedig meghagyom másnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Isabell

2019. július 4.

Nagyon szeretem ezt a Fix+ terméket (is). Az illata csodás, mostanában smink végén használom csak mert elég gyorsan fogy, ettől függetlenül abszolút csillagos 5! Sokkal szebb és tartósabb a sminkem ha használom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

schnau.adelle

2019. április 23.

Mennyei illat, nagyon szeretem. Alapzó előtt, smink után. Szeretem a highlighter ecsetemre felvinni, sokkal intenzívebb lesz a szín. A púderes, poros végerdeményt szépen elmossa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

mellcsiii

2019. március 15.

Annyira nincs átütő kókusz illata, de kellemes. Kicsit nagyobb cseppeket fújt, mint a sima verzió, ezt nem értem miért, de végülis nem zavart, hiszek nem tette tönkre a sminkemet. Legközelebb nem veszem újra, de nem rossz termék, csak majd kipróbálom a többi illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

DodoSztmkls

2019. február 27.

Az elso használatakor éreztem még kókusz illatot , most mar nem, egyáltalán. Szépen fixal, (orrfujasnal csak halovány szin marad a papirzsepin) de azt hozzáteszem h ez az elso fixalóm, mast nem probaltam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

naiyah

2019. február 27.

szerintem annyira nincs kókusz illata, de a célnak tökéletesen megfelel és frissitő

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Babooca

2019. január 15.

Egy ideje már használom, novemberi szerzemény. Azt kell mondanom, hogy nagyon jó termék, teljesen levett a lábamról. Eleinte nem hittem, hogy ez számomra bármi újat is tudna mutatni, de az utazó méretű Fix+ szeptemberi beszerzése után semmiképp nem akartam már ezt a változatot a boltban hagyni. Az illata enyhén kókuszos, ápolás és hidratálás szempontjából kiegészíti jól az arckrémeimet, jelenleg a Bioderma Hydrabio Perfecteur krémemet. A bőrképem tisztább, nincsenek száraz foltjaim, kicsi repedések. Nem gondoltam volna, hogy egyszerű arcpermet ekkora változást tud jelenteni a reggeli sminkemben. Tökéletes!! 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

puddin66

2019. január 14.

Annyira imádom ezt a terméket! Nehezen szántam rá magam, az óriási hype és az ára miatt féltem, hogy csalódás lesz. De megkell hagyni, kellemesen csalódtam. Primerként tökéltes, egyenlíti a bőrfelszínt, puhává teszi, tökéletes alapot ad az arcnak és mintha tovább is tartana tőle a smink. Fixálóként is remekül működik, bár ilyenkor akad némi probléma a szórófejével, ugyanis nem finomítja a cseppeket, hanem rád zudul, de ez egy elnézhető hibája, mivel ezen kívül én nagyon szeretem. Az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Amea

(!)
2018. október 16.

Ez tipikusan az a termék, amit elsőre magamtól biztosan nem vettem volna meg, ám egy nyereményjátékban hozzám került (köszi KM), és le is vett a lábamról.
Primerként is szuper, szebben terül vele a bb krémem, és kevesebb is kell belőle. Fixáláshoz is jó, tartósabb vele a smink, sőt, rásegít a szemhéjpúder színeire is. Az illata szerencsére pillanatok alatt elillan, és amúgy is kellemes.
Örülök, hogy volt alkalmam összeismerkedni vele, ha elfogy, beszerzem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Örülök, hogy volt alkalmam összeismerkedni vele, ha elfogy, beszerzem újra.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.