KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RuzsnyomNiki, Módosítva: 2018. július 30.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet az eredeti Prep + Prime Fix+ össszes jótékony hatásával, kiegészülve kókusz illattal. A vitaminoknak és ásványoknak köszönhetően állandó hidratálást nyújt a bőrnek, könnyed, hosszan tartó formulája segít a frissesség érzésének fennmaradásában, miközben fixálja a sminket. A hidratáló permetek Szent Grálja bármelyen termékkel, számtalan módon kombinálható - kiegészíti az alapozót, kiemeli a színeket, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket, illetve ápolja, nyugtatja a bőrt.

Ár: 4.900 Ft + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost vagy postán maradó

Amea

2018. október 16.

Ez tipikusan az a termék, amit elsőre magamtól biztosan nem vettem volna meg, ám egy nyereményjátékban hozzám került (köszi KM), és le is vett a lábamról.
Primerként is szuper, szebben terül vele a bb krémem, és kevesebb is kell belőle. Fixáláshoz is jó, tartósabb vele a smink, sőt, rásegít a szemhéjpúder színeire is. Az illata szerencsére pillanatok alatt elillan, és amúgy is kellemes.
Örülök, hogy volt alkalmam összeismerkedni vele, ha elfogy, beszerzem újra.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Örülök, hogy volt alkalmam összeismerkedni vele, ha elfogy, beszerzem újra.

petra095

2018. október 4.

Sokáig azt hittem hogy csak nagy a hype körülötte, de tényleg a legjobb fixáló spray amit eddig próbáltam. Nem áll össze tőle az arcom, könnyen beszívódik, és a sminket is 8órán át simán megtartja. (Múltkor sikerült a 12őt is)

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Myselfie

2018. szeptember 12.

Tesztelésre érkezett, aminek felettébb örültem, mert már nagyon régóta szerettem volna kipróbálni hogy milyen!
Amióta használom, olyan se veled-se nélküled a kapcsolatunk. Egyrészt az árához képest szerintem a csomagolás valami iszonyatosan gagyi! Egy ilyen kaliberű terméktől valami sokkal masszívabbat vártam, arról nem is beszélve, hogy bár ne lenne olyan "köpködő" az érzés, amikor magadra fújod...
Alapjáraton én nem vettem észre tőle nagy különbséget, bár a mattító verzió lehet jobban működhetett volna nálam.
Viszont hogy mindenképp pozitívat is írjak: a szemfestékeimmel nagyon jól működik együtt! Az ecsetemre fújva sokkal-sokkal tartósabb lett a szemsminkem, ezt egy esküvőn is teszteltem! :)

Myselfie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

SchmitzhoferFanni

2018. augusztus 11.

Tesztelésre kaptam a krémmánia csapatától. Első benyomásom hogy iszonyat lágy permetet fúj az arcra (az addig használt Avon markossal szemben) Az illata epp annyira érződik hogy kellemes legyen, jól fixál és frissít. Abszolút hozza amit ígér.

SchmitzhoferFanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Lina14

2018. augusztus 6.

szorgalmasan használgatom az arcra, smink előtt és -után is remekül hasznosítható, kellemes érzet a bőrön. nem olyan kókuszos az illata, ami nekem tetszik, nem tl tolakodó. szép bőr finist hagy maga után, nem folyik el, egyben tartja a sminket na közben
én mondjuk kicsit pazarlának érzem szemsimnkhez használni, egyszer prbéáltam, de szerintem arra egy sima, drogériás spray is teljesen jó. vaóban gyorsan fogy, jobb ezzel vigyázni

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

gretahegedus1991

2018. július 24.

Reptéren sikerült megvásárolnom, kedvezőbb áron, lehet, hogy a pillanat hevében. Nem rossz, de gyorsan fogy. Nem biztos, hogy újra veszem. Eddig spórolok vele, ha elfogy Updateelem az írásom :)

gretahegedus1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

peachyglow

2018. július 23.

Egy esküvőn került először bevetésre és nagyon derekasan állta a sarat. Felfrissít, jó az illata, extra tartós lesz a smink és az összhatással is nagyon meg voltam elégedve azóta is. A szemhéjpúder felvitele előtt az ecsetre is fújok, ettől sokkal jobban kijön a pigment, illetve a sminkelés végén is használom. Csodaszer tényleg, minden forintot megért.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Botiadi

2018. július 21.

Imádom, isteni az illata, mindig a táskám része hogy napközben is felfrissítsem a sminkem. Nagyon hasznos kis termék és észrevehető ha használja az ember, nagyon smooth lesz az összhatás. Még az alapozó és a primer előtt is mindig fújok az arcomra.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

tinyblackpaw

2018. július 17.

A Krémmánia tesztelős játékában kaptam lehetőséget a kipróbálására.

IMÁDOM! ❤ Az illata enyhén kókuszos, nem érződik sokáig, viszont remekül felfrissíti az arcbőröm sminkelés előtt és után is. Sminkelés előtt használom alapnak a krém fölé, mivel remekül kiegészíti a hidratálást, sminkelés után pedig a smink fixálására használom. Gyönyörűen a bőrbe olvasztja a sminket, sokkal természetesebb eredményt lehet vele elérni. Ha jó primert és megfelelő minőségű alapozót használok akkor az már önmagában a helyén marad még egy átbulizott éjszaka után is, viszont ez a permet teszi fel az i-re a pontot és ad egy extra tartósságot a sminkemnek. Szemhéjpúderekhez, highlighterekhez, pirosítókhoz az ecsetre fújva valóban felélénkíti a pigmentáltságot, tetszik hogy sokoldalúan ki lehet használni ráadásul szép összetevői vannak. Számomra nélkülözhetetlen egy MAC Fix+ permet a sminkeléskor :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

A Krémmánia tesztelős játékában kaptam lehetőséget a kipróbálására.

Cathi

2018. július 17.

Imádom ♡ örök darab marad a charged waterrel együtt

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Imádom ♡ örök darab marad a charged waterrel együtt

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.