MAC

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,09 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kovexti, Módosítva: 2018. június 28.

Kiszerelés:   0,09 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Extra precíz, mikrofinom szemöldökformázó ceruza. Vízálló, innovatív formula, tökéletes kontúrt és kényelmes viseletet biztosít. Könnyű használni, nem szükséges a hegyező használata.

• Tökéletes szín
  • 12 órás tartás
  • Kenődésmentes
  • Vízálló

8 árnyalatban elérhető

Ár: 4500 Ft vagy csere , Eladó: Jubell
Állapot: csak a szín miatt próbált, Helyszín: Budapest, Taksony , fizetés: fox, vagy személyes átvétel (pk a vevőt terheli)

Petyus

2020. május 29.

Ettöl a márkától ezért az árért sokkal többet vártam volna.
Nem tartós. Elkenödik vagy csak ugy siman eltunik fél nap utan.
Ennyit egy drogerias szemöldökceruza is tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Ettöl a márkától ezért az árért sokkal többet vártam volna.
Nem tartós. Elkenödik vagy csak ugy siman eltunik fél nap utan.
Ennyit egy drogerias szemöldökceruza is tud.

Brami

2018. október 13.

Hát.... ennyi pénzért kicsit többet vártam volna. Az egy dolog, hogy nem valami pigmentált, de hogy kb 5 használat után ki is fogy?! Ha veszek egy drogériában egy 300 Ft-os kis ceruzát, még az is többet produkál. Számomra teljesen pénzkidobás, nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

anitahd

2018. október 6.

Imádom! Szerencsére alapból dúsabb és formás szemöldökkel rendelkezem, viszont itt ott kell az igazítás. Ez a ceruza tökéletes erre. Nagyon passzol a színe is, nagyon tartós és a fésűje is szuper. Egyetlen negatívum hogy erősen rá kell nyomni hogy fogjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.