MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2012. március 20.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Hosszú pillákat varázsol. Ennek a spirálnak a festékében aprócska szálak vannak, amelyek a pillára ragadva mintegy továbbépítik azt - tényleg -, a száradás után felkent minden egyes réteggel hosszabb és hosszabb lesz.

Bambie

2012. december 1.

Még régebben használtam el pár darabbal ebből a spirálból, én nagyon szerettem. Nem annyira hosszabbít, mint inkább dúsít, nagyon szép vastag pillákat csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

aidaa

2012. augusztus 18.

A Váci utcai boltban vettem, de olyan, mintha be lett volna száradva a festék, nem is látszott a pilláimon, hogy használtam. Csalódás volt, és kidobtam 5000 Ft-ot...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

msz0315

2012. június 19.

Állítólag hosszabbít,de nekem nem lett tőle sokkal hosszabb a pillám,mint más termékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

phoenix

2012. március 9.

Apukám nagyon fellelkesülve adta nekem ezt a terméket (persze nem személyes tapasztalat alapján :) ; gondolom az eladók ámították a szokásos marketingszöveggel), hogy ettől nagyon szépek, csodásan hosszúak lesznek a pilláim, és így [szerintem] túl nagy elvárásokat támasztva vártam az eredményt. Hát, tényleg szépek lettek a pilláim, de egyáltalán nem hosszabbak, mint bármelyik másik spiráltól, amit eddig használtam.

Módosítok: NAGYON szépek lettek tőle a pilláim (most, hogy már kitapasztaltam, hogyan kell használni), de inkább dúsít (aminek nagyon örülök), mint hosszabbít. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, úgyhogy megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.