MAC

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

Colette221

2019. május 20.

Szépen elveszi a porosságot és nem tocsog utána az arcom. Csodálom, hogy még nem értékeltem. A legnagyobb pozitívuma a szórófeje. Már egy ideje használom és rengeteget felhalmoztam. Szerintem érdemes kipróbálni. Ha nagyon erős fényt akarok, ezzel viszem fel a highlightert, illetve a szemhéjpúderek is szebben mutatnak ha fújok egyet az ecsetre. Pluszt ad a sminkhez, nem véletlenül szeretik a sminkesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

hambi

2019. május 17.

Nagyon szerettem volna kipróbálni, mit tud, ha ennyien imádják...sminkesek zengenek róla ódákat.
Értem azt, aki imádja, értem azt, aki szerint felesleges. Igazából én inkább ´szeretem´ kategória vagyok, de amióta elhasználtam egy üveggel, csinálom magamnak kb ugyanezt a lötyit - hát nemis tudom kiszámolni, mennyivel olcsóbban. Csak a japán cédrus illatot nem tudom utánozni, de aki az illata miatt rakja magára, az azt se tudja, mifán terem.
Ha háromszor ennyit keresnék mint most, akkor se venném meg, mert egyszerüen pofátlanság, amit kérnek érte. Ha MAC-ben dolgoznák, vagy ingyen kapnám, akkor örülnék persze, de nem így van. Nem vagyok én sóher, nem arról van szó. Ha valami tényleg megéri az árát, én kifizetem. De itt nem az a helyzet.
Kb két hetente keverek be magamnak saját mistet:
Panthenol, glycerol, rózsakivonat, uborkakivonat, koffein (TO), zöldteakivonat és laboratóiumi tisztaságú desztillált víz - szerintem ez olyan 150 Ft.
A mennyiségböl, amiket beszereztem hozzá, készítek kb 50 üveggel.
Az, amit az eredeti tud, ez is tudja. Szép töle a smink, nem ´poros´, egybemossa a különbözö sminkcuccokat az arcon - szép egyszerün az eredmény. Amit az eredeti sem tud, azt ez se - nem tartósabb a smink töle.

Ám az üvege miatt érdemes egyszer megvenni MAC-ben :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Kb két hetente keverek be magamnak saját mistet:
A mennyiségböl, amiket beszereztem hozzá, készítek kb 50 üveggel.

Ám az üvege miatt érdemes egyszer megvenni MAC-ben :)

juditjanka

2019. május 9.

Tipikus példája szerintem ez a termék anak, hogy valaki vagy imádni fogja, vagy egyszerűen értelmezhetetlen számára ez a termék. Én imádom. Nagyon száraz a bőröm, nem is púderezem, mert szeretem, ha fényesebb a finish és nem zavar, ha nem beton szinten áll az arcomon a smink, hanem ide-oda csúszik akár. Ennek ellenére ez a termék..hát valami csoda. Simnk ellőtt, után, közben, bárhogy igazából. :D Annyira szép, egészséges lesz tőle a bőr látványra. Ahol vannak szárazabb foltok, nekem sokat segít. A pirosítót, kontúrt is olyan szépen egyengeti az arcon. Nekem még a Strob Creamen is túltesz, pedig az is egy szuper terméke a Macnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

vknynelli

2019. május 7.

Imádom! Napi használatban van nálam, egyszerűen gyönyörű lesz tőle minden sminknek a finishe. Ahogy már előttem is írták én is púderrel használam és azt a tipikus púderes hatást eltűnteti. Nekem is hajlamos zsírosodásra a bőröm a homlokom délutánra ki is szokott fényleni, de nekem az egyáltalán nem vészes. :) Mindenkinek ajánlom. :) Én általában csak a finishez használom, a szemhéjfestékek felviteléhez én általában duraline-t használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Smoncsi93

2019. április 29.

Kb fél éve használom, majdnem minden nap. Sokkal tartósabb a sminkem, ha ezzel fixálom. Eléggé zsírosodásra hajlamos a bőröm, tehát használok púdert is, viszont nem szeretem azt a matt hatást sem, amit púderezés után látok...ördögi kör. Ha ezzel átfújom az arcom, visszaadja a bőr természetességét, de mégis még úgy, hogy ne legyek diszkógömb. Nálam abszolút újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

eszti87

2019. április 25.

Néha nem is értem, minek használom az én kombinált, nyáron diszkógömbként csillogó bőrömön, de egyszerűen imádom!
Fixálásra nálam a fentiek miatt nem használható (bár én spec. nem is vártam tőle - akinek, zsíros vagy kombinált bőre van, nehogy megtévessze a "Fix" szó), viszont ha picit több púdert használtam, akkor fújok egy keveset az arcomra és megszűnik a poros hatás.
Amire használom még, az alapozásnál az alapozóecset és/vagy az arcom könnyed permetezése, hidratáltabb lesz tőle és szebben el tudom rajta oszlatni az alapozót.
Illetve ami minden alkalommal lenyűgöz, az a szemhéjpúderek, highlighterek felvitele Fix+-os ecsettel, csodásan kihozza a fényes, shimmery textúrákat, megkatalizálja a dolgokat :D
Én az illatát is imádom! A spriccelője permetezhetne szebben is, néha vízcseppes lesz tőle az arcom - lehet, hogy egy picit még messzebbről kellene magamra fújnom, de így is sajnálom, hogy egy része a levegőben végzi. :)
Nálam sokáig kitart, kb. háromnegyed évente elég újravennem, szóval így az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

schnau.adelle

2019. április 23.

Nagyon szeretem hasznáni. Akár smink alá vagy smink fixálásaként. A highlightert is vele viszem fel, egy ecsetre fújok belőle és úgy mártom az ecsetet highlighterbe. Próbáljátok ki, egészen hatásos lesz a végeredmény. :) Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Kingchow

2019. április 16.

A smink porosságát tényleg szépen elveszi, és tartóssá teszi azt. Azonban nem szerencsés tussal és/vagy szempillaspirállal használni, mert azokat rögtön elkeni. Az arcom zsírosabb részeit egy idő után tényleg nagyon kiemeli, ami nem szép látvány, ezért kap csak négy csillagot. Néha használom primerként és hidratálásra is, ezekre jól megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Szanszi

2019. április 13.

A smink porosságát nagyon szépen elveszi, összemossa a pirosítót, bronzosítót, egységes lesz tőle a smink. Nekem tartósabbá is teszi az alapozót, a nap végéig is kitart.
Viszont! Én zsíros bőrű lányoknak nem ajánlom. Diszkógömb a fejem 1 óra múlva tőle... nagyon sajnálom. Az utazó kiszerelés van meg, elhasználom de nem fogom megvenni a nagyot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

mlexa

2019. április 12.

Nekem nem nyerte el a tetszésemet. Primerként használva nem vettem észre sok különbséget. Frissítőnek jó, de arra meg önmagában drága. Fixálásra nálam semmit nem ér. Kész a smink, minden tuti, ráfújom és vége a sminkemnek. Olyan fényes leszek tőle, mint a diszkógömb. Oké, nem ígér mattítást, de ne ártson már többet, mint amit használna. Annyira kifényesíti az arcom, hogy a zsíros bőröm még zsírosabbnak hat. :/ A porosságot szintén elveszi, arra is jó, de nah... Még szerencse, hogy csak a kicsit vettem meg belőle, mert most nagyon haragudnék magamra. Így is kidobott pénz volt. Nyáron elfújkálom majd itthon, vagy nem tudom, de sminkre még egyszer nem fújom az tuti. Ilyen fényességet még egyik fixáló spraym sem csinált, pedig folyton keresem az igazit, de ez nem az. Nem veszem újra többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.