Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

MAC Mini termékek fix +
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta, fox
nicolebunny

2019. július 5.

A 2. utazót használom belőle, a simából. Nagyon jó a porlasztója, ezt már millióan említették, de egyszerűen tényleg annyira jó, hogy muszáj nekem is mégegyszer. Az illata is kellemes, nem okozott pattanást sem.
Használom smink alá és a sminkelés utolsó lépéseként is, bár most ilyenkor nyáron a sminkem alá nem bír el semmit a bőröm a fényvédőn kívül, és úgyis izzadok jó sokat,tök fölöslegesnek érzem. Sminkelés végén azért szeretem, mert gyönyörűen összemossa a bronzosítót/pirosítót, eltünteti a poros kinézetet, és ad egy egészséges fényt a bőrömnek, magyarul természetesebbé teszi a végeredményt.
Miután befújtam vele az egész arcom jó tocsogósra, akkor szoktam a highlightert feltenni és így sokkal intenzívebb. Először féltem, hogy mindent el fog kenni az arcomon és majd lefolyik a szempillaspirálom, de jelentem, ilyen soha nem történt.
Majdnem elfelejtettem: A Nabla Dreamy paletta mumusát, a Delirium színt is csak akkor tudom használni, ha előtte az ecsetet befújkálom, láss csodát, a szín tökéletesen mutat, semmi potyogás nincs.
Szeretem, mert abszolút sokoldalúan felhasználható termék, pedig eleinte azt hittem, felesleges, csak ok nélkül van sztárolva (szégyen gyalázat:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Klau16

2019. július 4.

A rózsa illatút vettem meg. Elég drága, de annyira jó az illata hogy megéri. A poros végeredményt nagyon szepen egységesíti :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

juditfoldesi

2019. július 3.

Nagyon széppé teszi a sminkem utolsó lépésként. A levendulás illatú a kedvencem, de már az eredeti illatot is beszereztem miniben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

feliciavad

2019. július 2.

Szeretem, sokkal tovább tart a simkem és mattít is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Szeretem, sokkal tovább tart a simkem és mattít is.

Erina

2019. június 28.

Kis kiszerelésű vettem, szerencsére... Smink fixálásra szerintem alkalmatlan, de ebben a nagy hőség frissítő permetnek elmegy, erre elhasználom. Bár az illata miatt erre kicsit sok, de ez van. Inkább egy mezei termálvizes spray.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Hanamizuki

2019. június 17.

Na bedőltem én is a hype-nak, beneveztem egy kis kiszerelésre. Azért nehéz róla véleményt írni, mert nem igazán tudom eldönteni pontosan mi a funkciója. Reggel fújok az arcomra, de a sminket nem igazán fixálja, talán egy kicsit elmossa, de még csak azt se mondanám. Én illatot sem érzek. Amolyan nesze semmi fogd meg jól. Aztán meg jön a csavar, hogy valahogy mégiscsak minden nap igényem van rá, hogy ráfújjam a sminkemre. Szóval lehet mégiscsak tud valamit, csak még nem jöttem rá, hogy mi az. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Terkabarka

2019. június 14.

Megmondom őszintén, nem értem ezt a nagy felhajtást körülötte. Egy utazó méretet elhasználtam. Ez nem egy fixáló spray (a mac oldalán sem írják, hogy az lenne), csak úgy elfújkálni meg drága. A smink porosságát a sima rózsavíz is elveszi és az is hidratál. A porlasztása nekem sem jön be, cseppek maradnak az arcomon. Inkább az UD All Nighter, mert lehet, hogy (még) drágább, de az legalább tényleg fixál és szépen is porlaszt. Bocsánat a MAC rajongóktól a lehúzásért, de az egyetlen, amiért 2 csillagot kap az 1 helyett, hogy jó az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Glowla

2019. június 9.

A porlasztásával egyáltalán nem és nem vagyok megelégedve.
Ahhoz, hogy szépen kerüljön a sminkelt arcra nagyon távolról kell felfújni. Következésképp elég sok a levegőbe megy, és a permet a ruhán landol. Néha viszont sikerül úgy eltalálni az arcom, hogy a szemem esik áldozatul, és még csíp is. Minimálsmink párti vagyok, így többet ront, mint amennyit segítene. Spéter Erzsébet stílusban talán több tennivalója akad, és meg tudja mutatni a kvalitásait - de ez nem hiszem, hogy nálam következik be.
A fő összetevői jók, és nagyon finom az illata (számomra talán ez az egy meggyőző tulajdonsága). Nagymelegben magában használom nehezebb ápolók kiváltására, de nem érzem, hogy többet kapnék tőle egy enyhe ragacsosságon kívül, mint egy termálvízpermettől.
Ha lesz egy komolyabb sminken is tapasztaltom vele, visszatérek.
Mivel a flakon azt írja, hogy "arcfrissítő/fixáló permet", ezért az előbbi mivoltáért 3,5 csillag. Nincs okom rá, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

A porlasztásával egyáltalán nem és nem vagyok megelégedve.
Ha lesz egy komolyabb sminken is tapasztaltom vele, visszatérek.

Gingerbread21

2019. május 30.

Régóta ki szerettem volna próbálni, a Douglas oldalán vettem olyan 3 hónappal ezelőtt majdnem féláron. Kezdetben nem értettem mi ez a nagy őrület és felhajtás körülötte :D Aztán rájöttem, hogy a sminkelés közben többször alkalmazva szivaccsal teljesen visszaadja az arc természetességét, elveszi a smink porosságát és kevésbé érződik műnek az összhatás. Most, hogy a felénél járok kezdek kétségbeesni hogyan fogok élni nélküle, ugyanis nekem a teljes ára kissé soknak tűnik, nem igazán fér bele a kiadásaimba. Viszont, ha legközelebb ilyen jó akcióban lesz biztos beruházok rá ismét, még az illatát is imádom :)) Felfrissíti az arcot, smink előtt is szoktam használni egy jó hidratálóval. A szemhéjpúderek sokkal intenzívebbek vele, valamint highlighterezés előtt is használok belőle bőven így sokkal intenzívebb hatást lehet elérni. Összességében, nekem teljesen a sminkrutinommá vált ez a kis csodaszer, nehezen tudom elképzelni a jövőben nélküle annyira jóban lettünk :) Szeretem a szórófejét is, nem száll mindenfelé oda megy ahová kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Lizz07

2019. május 30.

Zseniális kis cucc. Szerencsére nagyon sokszor lehet az utazó kiszerelést a rendeléshez választani, így mindig élek a lehetőséggel. Szemhéjpúderhez és fixálásra is használom. Tényleg bombabiztos vele a végeredmény és a szemsmink is nagyon extra lesz tőle. A hétköznapi "alig valami" sminkemnek is kifejezetten jót tesz. Nem használok alapozót, de a púder itt-ott azért elfér (az is transzparens csak) és valóban sokkal természetesebb látványt nyújt, ha képen fújom vele magam. Nem mondom, hogy nem lehet nélküle élni, de azért jó, ha van. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.