MAC

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

3000 Ft MAC Fix+ 30 ml
Ár: 3000 Ft+posta , Eladó: Nagyer
Állapot: Új, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: --
mlover

2019. március 18.

Imádom, hogy milyen természetes lesz tőle a sminkem. A púderes hatást teljesen elveszi.

mlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

claudia.nyilas

2019. március 16.

Tudom, hogy most nagy divat a “dewy” smink, de nekem ez túl sok. Az UD all nighter-e évek óta nagy kedvencem, inkább maradok annál, ezt meg szépen lassan elhasználom... de minden használat után kénytelen vagyok mattító lapokkal felitatni a fényét, mert nekem túl sok, mintha átzsírosodott napvégi sminkem lenne úgy nézek ki a használata után.....

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

lovecreams

2019. március 2.

Valóban fixál, méghozzá durván. Az illata isteni, a porosságot szépen elveszi, arcfrissítésre és ecsetre fújva is tökéletes. Must have!

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

missmici

2019. február 22.

Rózsás illatú van. Remekül tartósítja a sminkem, egyszer sem kell hozzá nyúlnom a nap folyamán, emellett pedig szépen összemossa a színeket, nincs poros hatás. Abszolút teszi a dolgát, biztosan újraveszem.

missmici
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

jnicole

2019. február 20.

Már egy ideje nézegettem, olvasgattam a véleményket róla és most rendeltem is egy utazó kiszerelést. Wooww, rajtam nagyon jól működik. Tökéletesen fixálta a sminkemet, bámulatos !! Egész nap semmit nem kellett korrigálnom. (Strobe krém, EL Double Wear , NYX Finishing Powder trióval használtam ) Teljesen levagyok döbbenve. Nálam abszolút 5 pont.

jnicole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

krisztis

2019. február 18.

Szuper frissítő a hatása, nekem a sima van meg és nagyon szeretem az illatát. Színeket tényleg nagyon felturbózza, a sminkfixáló hatását még én sem fedeztem fel, de a smink, az arc felfrissítésére szuper.

krisztis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

domanybeatrix

2019. február 8.

Kicsit bajban vagyok a pontozással...
Smink előkészítésénél nem láttam, hogy bármit adna a végeredményhez.
Smink fixálására sem jött be.
Színek élénkítésére meg olyan ritkán van szükségem, hogy ezért kár az asztalomon tartani.
Aztán a minap átböngésztem az összetevőket, és megtaláltam a termék helyét végre: Bekerült a fürdőszobába, ahol sima hidratáló permetként a zuhany alól kilépve vagy reggel készülődéskor ezt az arcomra fújom, és utána jöhet a többi hidratáló, ápoló termék. Örülök neki, hogy végre használni tudom valamire, nem romlik rám.
Az üvegét meg fogom tartani, mert tetszik, hogy egy mozdulattal el tudom zárni. Még akármire is jó lehet! :D

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Kicsit bajban vagyok a pontozással...
Smink előkészítésénél nem láttam, hogy bármit adna a végeredményhez.
Smink fixálására sem jött be.

csill87

2019. február 6.

Ah, nem leszek népszerű....Strobe krémmel együtt használom, meg egy revlon alapozóval, de nekem ez semmi pluszt nem ad. Nem látom, hogy szebb lenne a smink tőle. A megfelelő mennyiséget is nehezen találom el, nem sikerül egyenletes mértékben felfújni az arcomra. Remélem nyáron jobban fogom szeretni, vagy nem tudom, mert most december óta használgatom, próbálgatom, de eddig nem jött a varázs.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Dortya

2019. február 6.

Szeretem, jó alapnak, szének élénkítésére és fixálásra is :)

Dortya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Szeretem, jó alapnak, szének élénkítésére és fixálásra is :)

Madi

2019. január 29.

Én azért vettem, mert a por állagú termékeket szépen összemossa, szebb lesz tőle a végeredmény, főleg így télen, mikor az ember bőre eleve szárazabb. Semmi mást nem vártam ettől a terméktől, ezért meglepődtem, mikor kiderült, hogy tényleg fixál, bár nem úgy, mint egy Urban Decay setting spray (szóval aki olyan hatást keres, az csalódna benne), de általában egy hosszú nap végén a mimikai ráncokban összegyűlik egy icipici púder, viszont amióta ezt használom, sehol nincs ilyen jelenség az arcomon. Talán hátrányként megemlíteném, hogy a matt sminkem egy kicsivel hamarabb fénylik át miatta, de nem lesz zsíros hatású, csak olyan bőrfényű, szóval nem is zavaró igazán. Még ha nem is csodaszer, azért a kis kiszerelésből mindig fogok itthon tartani.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.