MAC

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

pont

2020. április 6.

lehet élni nélküle, de én szeretem fújkálni smink előtt és után is, ezzel érzem az egész arcom befejezettnek. valószínűleg más nem nagyon venné észre a különbséget, de kicsit összeszedettebbnek, egységesebbnek érzem tőle a sminket, minimálisan hidratál is és talán tartósabbá is teszi a dolgokat. ez is egy olyan termék, aminek addig nem érzi hiányát az ember, amíg ki nem próbálja, de utána mindig újra akarja venni, mert azért jó, hogy van. ennek ellenére kicsit túlárazottnak érzem és gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

szbfruzsi

2020. március 26.

Nem fixál semmit csak egységesít és eltünteti a poros hatást, és azért ahhoz viszont drágának találom.
Sajnos én fixálásra vettem eredetileg

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Sajnos én fixálásra vettem eredetileg

muszika

2020. március 16.

Én szeretem, szép egységessé teszi a sminkemet. Nem tart annyival tovább vele, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Réka91

2020. március 10.

Jó-jó, de egyáltalán nem vagyok hasra esve tőle. Nekem alapként vált be, fixálóként egyáltalán nem. Úgy maszatos érzésem volt és nagyon hamar átfénylettem...fura. A 30 ml-es kiszerelés volt meg, de biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Jucccc

2020. március 7.

Odavagyok az arcpermetekért, nagyon hasznos, frissítő tulajdonságú multi-tasking termékek (többnyire). Ezelőtt gyógyszertárban kapható termálvíz spray-ket használtam túlnyomó részt, mire a Fix+ is a kosaramban landolt egyszer csak. Ahogy más is írta, a hype valahogy elmaradt. Nem mondom, hogy rossz, mert attól messze van. Nem mondom, hogy nem kellemes, mert igenis az, nagyon jó illata van, tök jó magamra fújkálni (bár sajnos az enyém köpköd, emiatt -1 csillag). Mivel zsíros bőröm van, én azt szeretem, ha matt az arcom a sminkelésnek hála. Na most ez a permet nálam elveszi a matt hatást, és csillogok utána. Valóban jól hidratál - a gyulladáscsökkentő hatást nem vettem észre,de nem is cáfolom. Szerintem a drága, high end termékek nem véletlen azok, és mélységesem tisztelem ezeknek a termékeknek a megalkotóit, ezért még engem is meglep, hogy van ennél - számomra - jobb drogériás arcpermet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

baksirozsa

2020. február 8.

Előttem mindent elmondtak akik dicsérték a terméket. Ezentúl alapdarab nálam is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Mancus7

2020. január 2.

Smink alá használom, pirosodó, vizhiányos bőrömre csodaszer, ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Smink alá használom, pirosodó, vizhiányos bőrömre csodaszer, ajánlom.

Virag80

Korcsoport: < 18
2019. december 6.

Nagyon megszerettem,szép lesz tőle a smink és tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 6.

Nagyon megszerettem,szép lesz tőle a smink és tartósabb is.

tara95

2019. december 1.

Már rég piszkálta a fantáziám, ezért be is szereztem a minit.

Akkor használom, ha a bőrhibák miatt kénytelen vagyok egy vastagabb púdert használni, teljesen eltünteti a poros hatást, gyönyörűen összeolvad az egész smink egy egészséges ragyogással. Mint minden glicerines spray, ez is a vízhiányos bőr nagy barátja. Jól porlaszt, illatot nem érzek. És kb ennyi. Nem mondom, hogy csalódás, kb erre számítottam, egynek elmegy. A hype viszont számomra kimarad :)

Téli up: elővettem és most mindent betart. Fixál, hidratál, felfrissít, tartóssá varázsolja a sminket. Jön a nagy is, úgy tűnik a hideg időben remekel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Már rég piszkálta a fantáziám, ezért be is szereztem a minit.

Maria2n

2019. november 30.

Nem is tudom....talán picit túl nagy a hype körülötte mint amennyit tud. Azt a hű de nagy fixálást, amiről áradoznak én nem igazán tapasztaltam. A poros hatást szépen elveszi az tény, de hogy nem fixál 4-5 óránál hosszabb időre, az is biztos. 4-5 óra után sajnos ugyanúgy “igazítanom” kell a T-zónámat, mintha nem is fújtam volna magamra. Nálam inkább primerként funkcionál jobban, illetve arc frissítő permetként. Az illata csodás, csak sajnos pont arra nem jó nekem amire eredetileg vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.