MAC

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2020. június 3.

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A vitaminoknak és ásványoknak köszönhetően állandó hidratálást nyújt a bőrnek, könnyed, hosszan tartó formulája segít a frissesség érzésének fennmaradásában, miközben befejezi a sminket. A hidratáló permetek Szent Grálja bármilyen termékkel, számtalan módon kombinálható  - kiegészíti az alapozót, kiemeli a színeket, befejezi és tartóssá teszi a sminkedet, illetve ápolja, nyugtatja a bőrödet.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

30 ml MAC Fix+
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva vagy foxpost
Ár: 6000 Ft + postaköltség , Eladó: nejlonzacsko
Állapot: kipróbált, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

KisTigris

2022. április 30.

2021. május 27: Tetszik, hidratálja az arcom. A spirálomat leszedte, úgy köpköd. Gondoltam egyet és lefejeztem. A szórófejet lecsavartam és egy üres tindigós pici fejet raktam rá. Így most nincs kupakja, de szépen permetez. Na és csak ezután spirálozok.
A termék jó, nagyon jó, de a fej...
Update: 2022. április 30. Még tavaly elfujkodtam. Nem rögzítette a sminket, csak a porosságot vette el. Ezt olcsó drogériás is megteszi. Sokadik csalódásom mac termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

A termék jó, nagyon jó, de a fej...

bluemandarin

2022. április 23.

Nagyon szuper kis termék! A sminket szépen rögzíti, kellemes csillogást is ad és természetes tőle arc kinézete. Ha hosszabb időre tervezem a sminket felrakni mindig használom. Nekem nagyon sokáig tart. Árban is kicsit erős, de megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 23.

Tundi99

2022. április 14.

Minden sminkhez ezt szoktam használni sokkal tartósabb és szebb lesz tőle a smink. Napközben amikor szükségem van egy kis plusz hidratálásra főleg nyáron nagyon jó érzést ad sokkal frissebbnek érzem a sminket magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 14.

Tmr111

2022. április 13.

Nem igazán használok fixálót, ebből van egy nagy kiszerelésem, ami még mindig legalább félig van. Nem tudom, nekem ez a típus nem az igazi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

11Stella11

2022. április 11.

Már rengeteget elhasználtam belőle, szinte minden illatban, de valahogy a sima, illatmentes verzió a kedvencem. Mindig újra veszem, ezzel sokkal intenzívebb lesz a szemhéjfesték színe, és meg merem kockáztatni is, hogy tartósabb amikor ezt használom. Az arcomra viszont sminkelés előtt, este, reggel, nap közben és csak úgy is szoktam használni. Kellemes érzés nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Tundebe

2022. április 11.

Tényleg egységesíti a fixet, ellenben a többi fixalo sprayvel. Sok olcsóbb terméket próbáltam már, de mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

TamaraS

2022. április 3.

Nem hittem benne, de kellemeset csalódtam. Szépen egységesíti a sminket, fixálja őket néhány órára. Már nem érzem teljesnek a sminkem nélküle. A kisebbik kiszerelés van meg nekem, de szerintem ez sokkal praktikusabb lehet mint a nagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 3.

mariann33

2022. március 29.

Olyan sok vélemény van itt róla,talán felesleges is mégegy,mégis úgy gondolom,ha egy termék ennyire jó,minél több vélemény van róla,annál meggyőzőbb,hogy igazolja létjogosultságát.
Ennél meg nagyon igaz,mert többen vannak szerintem akik eltudják képzelni nélküle is a mindennapokat,ahogy én is simán megvagyok ha épp nincs itthon..mégis hiányzik olyankor,és csak ezzel érzem teljesnek az alapkészletem.
Van Mac sminkfixáló púderem,de száraz bőrre az sem a legjobb.
Télen a sál,garbó viselése sem kedvez semilyen sminknek ha nincs fixálva,nyáron meg olvadunk,tehát mégiscsak egy nélkülözhetetlen lépés:)

Mivel bb krémeket használok,ráadásul hidratálót,hidratáló primerrel,tehát könnyebben mászkálna,kenődne,hisz nem egy jól megkötő alapozó,ez a mist tartja helyén egésznap!
Az érzékeny bőröm észre sem veszi,a szemem sem,ami nagy szó.
Nem hiába,Mac..és ezzel mindent elmondtam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 29.

Van Mac sminkfixáló púderem,de száraz bőrre az sem a legjobb.

Az érzékeny bőröm észre sem veszi,a szemem sem,ami nagy szó.
Nem hiába,Mac..és ezzel mindent elmondtam:)

Kricci

2022. március 9.

A mac úgy vettem észre, nem erős a műanyag pumpák terén. Nekem ez nem permetez hanem kb eláztat. Azon kívül egyáltalán nem lesz sem tartósabb, sem szebb az amúgy mac termékekkel készült sminkem. Nem veszek belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

april

2021. november 24.

Már 2x vettem meg, nagyon szeretem, kellemesen hidratál, arckrém helyett is jó számomra. Sminkfixálásra ritkán használom, nálam ez elsősorban hidratálóként működik. Nem hittem, hogy egy arcpermet ennyire jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.