MAC

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2020. június 3.

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A vitaminoknak és ásványoknak köszönhetően állandó hidratálást nyújt a bőrnek, könnyed, hosszan tartó formulája segít a frissesség érzésének fennmaradásában, miközben befejezi a sminket. A hidratáló permetek Szent Grálja bármilyen termékkel, számtalan módon kombinálható  - kiegészíti az alapozót, kiemeli a színeket, befejezi és tartóssá teszi a sminkedet, illetve ápolja, nyugtatja a bőrödet.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

Ár: 5800 Ft , Eladó: Battike
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: Személyes átvétel, posta
2500 Ft - 30 ml ÚJ MAC Fix+
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

vrabrigi

2021. február 26.

Nagyon jó termék lenne. De csak lenne, mert az enyémnek úgy köpköd a szórófeje, hogy az arcomon a smimkből kis letörölhetetlen fehér csomók lesznek (gondolom a fixáló púder), az alapozóm is összecsomósodik tőle. Egyébként nagyon jól fixál(na) és szépen mattít(ana), de ennyi pénzért nem ezt várná az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Meelcsikee

2021. február 16.

Nagyon sokoldalúan használható termék, szépen fixálja a sminket és a poralapú termékekkel is szeretem kombinálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Amadea

2021. január 31.

Két mini kiszerelést használtam el belőle, de nem tudott magának megfogni a MAC ezen ikonikus terméke. A porlasztója iszonyúan köpköd, cseppekben megül az arcon. Végül az arclemosás utáni első lépésként használtam el, így nem bántam, hogy mindent sugárban beterít a matéria. Leginkább a szemre való ecsetek benedvesítésére szeretem használni (loose szemhéjpúderek és pigmentek használata előtt), de erre is sokkal pénztárcabarátabb alternatívák léteznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

arizona07

2021. január 3.

Első fixáló permetem. Néha fújok egy keveset ecsetre és átkenem vele az arcomat alapozás előtt, néha csak a sminkelés végén fújkálok belőle magamra. Szuper, hogy ezzel tartósabbá tudom tenni a sminkemet maszkviselés alatt is, illetve a fullos alapozás-púderezés után is jól esik a hidratálás. Ha betonbiztos sminkre van szükségem segít abban, hogy valóban úgy nézzen ki 6 óra után is ahogyan látni szeretném. A porlasztója szerintem lehetne jobb, meg az ára egy leheletnyivel barátibb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Egykettoharom

2020. december 27.

A magical radiance egész jól bevállt, egységesíti a sminket utolsó lépésként (elsőként pedig szépen hidratál), de nem elegedhetetlen. A matt változatától viszont konkrétan frászt kaptam, annyira rossz a spray, hogy cseppekben megült a fejemen és fehér pöttyök maradtak utána. Egyik sem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Lina14

2020. december 5.

A legjobb smink fixáló arcspray ami csak van, mindig tartok belőle otthon, elengedhetetlen része a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Pirosmasni

2020. november 28.

Egy akció keretében szereztem be féláron, mert számomra az eredeti ár már húzósnak számít sminkfixálók körében. Próba-szerencse alapon elkezdtem használni a levendulás változatát és bátra jelentem ki, hogy enélkül ki sem lépek az utcára, ha sminkelek. A szemsminkemet bombabiztossá teszi, a szemhéjpúdereim pigmentáltságát meg sokszorozza. Száz szónak is egy a vége: ÚJRAVEVŐS!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 28.

Vicasminkel

2020. november 4.

Egy Mac vásárlás alkalmával kaptam belőle egy kis kiszerelést, és sminkfixáló funkcióját szerettem volna próbára tenni. Sajnos ezen a téren egyáltalán nem győzött meg, sokkal-sokkal többet nyújtó termékeim vannak sminkfixálásra (Milani, Urban Decay, melyek fixáló tulajdonsága messze túlszárnyalja a Mac fix plust). Sem szín élénkítést, sem egyéb olyan pluszt nem tapasztaltam a használata után, ami magához a sminkhez adott volna hozzá valamit. Inkább kicsit kifényesedtem tőle, amit egy kis púderrel kellett finomítanom, hogy elégedett legyek a végeredménnyel, szóval szerintem ez a permet inkább elrontja a sminket, ha ráfújom az egész arcomra. Amire viszont bevált: szemecsetre fújva ragyogóan felvihetők vele a "problémásabb", kissé potyogós, csillogós szemhéjporok. Ezt viszont természetesen azok a fixálók is tudják, amik az egész arcomon jól beváltak.
Frissítő és hidratáló tulajdonságait nem tudom értékelni, mert nem ekként próbáltam ki, és ilyesmire nincs is szükségem egyáltalán. Tehát az én csillagjaim kizárólag a fixáló tulajdonságára vonatkoznak, és csak az vegye figyelembe ezt az értékelést,aki kifejezetten fixálót keres, nem pedig frissítő permetkét!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Hmm sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.
Semmivel nem éreztem tartósabbnak a sminkemet, ugyan úgy kellett igazítanom rajta, mint máskor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Hmm sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.

Birkin22

2020. október 10.

Sminkkel való viszonyáról nem tudok véleményt írni, mivel keveset sminkelek. Arcpermetként elment, de semmi különleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.