MAC

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 30.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

2017-es nyári limitált kiadás

Két árnyalatot tartalmaz, mély bronzot enyhe arany csillogással és rezes bronzot arany csillámokkal. Exkluzív “Liquid Powder" formulával. Enyhe, de építhető formula, bőr-hatású, matt de fényes eredményt biztosít. Különleges trópusi gyömölcsös és virágmintás csomagolásban.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

LoRs

2020. december 30.

Még a megjelenés évében, nyár végén kifutó termékként 50 százalékos akcióban jutottam hozzá a magyar weboldalukon. Addig nem igazán használtam bronzosítót, mert nem volt velük túl jó tapasztalatom, ugyanis mindegyik eltűnt az arcomról pár óra elteltével, vagy alig látszott felvitel után, hiába vittem fel nagyobb mennyiséget. Mondjuk az is igaz, hogy "csak" drogériás termékekkel próbálkoztam, és nem volt ilyen széles a választék, mint most. A MAC-nél is elsősorban a kollekció highlighter termékét néztem ki, de mivel a bronzosító is kihagyhatatlanul jó áron volt, ezért azt is megrendeltem a Delicates árnyalatban. Gondoltam teszek még egy próbát, és ezzel az utóbbi 3 év egyik legjobb döntését hoztam sminkvásárlás terén :) Imádom! Annyira természetes ez a szín, gyönyörű a fénye, tökéletes a tartóssága, és könnyen építhető. Sajnos lassan már teljesen elfogy a tégely tartalma, sajnálom, hogy csak szezonális termék volt náluk :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

skin

2018. április 14.

YouTube-on figyeltem fel rá ,többen is áradoztak róla. Ami igazán megfogott az,hogy amellett hogy világos bőrön sem sárga és gyönyörű bőrfénye van . A minősége a megszokott M.A.C minőség este ugyanúgy ott van ahová felhelyeztem. Az már csak hab a tortán ,hogy limitált és sikerült mégis megszereznem a csomagolás is különleges. Amennyiben esetleg újra kiadják a Delicates árnyalatot én biztosan megveszem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. január 25.

A mély bronz árnyalatot birtoklom (Delicates). A csomagolása nagyon tetszik, színes, vidám. A púder maga exkluzív felépítésű, tömör felületén látszódik, hogy a "liquid powder" formula következtében egyáltalán nem poroz. Szépen építhető az egészen fátyolostól az erőteljesig. Gyönyörű bőrfényt ad. Az árnyalat számomra nagyon természetes (nem narancs), passzol a bőröm (inkább az alapozóm) árnyalatához. Önmagában használva az alapozó felett inkább highlighter jellegű számomra (mivel nem üt el túlságosan a bőrtónusomtól) vagy csak egyszerűen "felmelegíti" a lealapozott arcot. Én erősebben szeretem kontúrozni az arcom (nagy kerek fejem van), ezért a kontúrvonalat ezzel a púderrel árnyalom pluszban, megpuhítja a kontúrt a fényével. Egyszerűen mennyei ez a púder, annyira finom, légies, feldobja az arcom. A szárazabb bőrt szépen álcázza, nem emeli ki a pórusokat. Nem vagyok az erős, feltűnő smink kedvelője (magamon), és ez a púder semmiképp sem sok, nem csillámos, szép és igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 25.