MAC

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 30.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

2017-es nyári limitált kiadás

Két árnyalatot tartalmaz, a tiszta lágyan csillámló aranyat és a természetes közép tónusú matt bronzot. A lágyan pigmentált púder egyenletes bőrszínt és csillogást ad. Tökéletes a bőrtónus kiemeléséhez, enyhe nap-csókolta hatást biztosítva. Sima, és egyenletes végeredményt biztosít minden bőrtípushoz. Különleges trópusi gyömölcsös és virágmintás csomagolásban.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 10.

Ha ránézek a csomagolására, a napsugár és a nyaralás jut róla eszembe, gondoltam így november tájékán pont jó lesz, kicsit felvidítom vele magam a hűvös reggeleken.
A Fruity Juicy kollekció dizájnja nekem nagyon tetszik! Sajnos későn vettem észre, amikor megjelent, így már csak a szerencsének köszönhetően tudtam bevadászni a kollekció néhány termékét.
Baiana Bronze: megérdemelte volna bőven, hogy többen méltassák! Nagyon kellemes a színe, kiváló a tartóssága és egész évben jól viselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 10.

Barbara92

2018. január 22.

Baiana Bronze árnyalatban rendeltem meg a mac honlapjáról akciósan. Szerelem. A színe gyönyörű, nem lehet vele hibázni, olyan szépen ül rá a bőrre. Erősen pigmentált, nagyon kevés kell belőle az én fehér bőrömre. Nagyon örülök, hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.