MAC

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 18.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem irritáló micellás sminklemosó kendő, mely gyengéden távolítja el a sminket és koszt, miközben nyugtatja az érzékeny bőrt. Tiszta, friss és ápolt bőrt hagy maga után.

LittleBaby

2019. augusztus 6.

Miután Bobbi Brown kétfázisú szemfestéklemosója (ami amúgy kiváló!) nehezen szedte le a Mac-es szempillaspirált, gondoltam, veszek tőlük valamit, hátha jobban beválik.
Direkt úgy kértem sminklemosót, hogy ÉRZÉKENY szemre szeretném használni. Az eladó hölgy ezt mutatta, hogy ez az egyetlen ilyen szemre való lemosójuk.. Jó, adtam neki egy esélyt. SZÖRNYEN csípte a szemem... Ráadásul csak egy hajszálnyival szedte le jobban a festéket, mint a Bobbis.. Szóval számomra elég nagy csalódás..
Maga a kendő nagyon jól át van itatva, de ennyi. A Nivea kendője is tud ennyit.. (+ csípni :D ). Maradok Bobbinál, az legalább nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

szannamari85

2019. február 14.

Ez nekem nagyon nem jött be. Fáj a szívemnek lehúzni egy MAC terméket, de ez ár-érték arányban botrány.
A szürke verzióját is használtam, az a sminkem nagy részét leszedte, majd 1 db micellás vizes vattakoronggal még a maradékot letöröltem és az esti nagy tisztításig teljesen rendben voltam. Azt sem venném igaz újra, mert nem sokkal jobb pl. egy Nivea kendőnél (ami nem kicsit olcsóbb), de legalább jónak mondható.
Ez a rózsaszín... ettől kikészülök. Áttörlöm az arcom, majd még a 3. micellás vizes vattakorong is barna, pedig nem 1 kg vakolat van a fejemen, sőt...
Elhasználom, de iszonyat nagy pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Elhasználom, de iszonyat nagy pénzkidobás.

Madi

2019. január 21.

A vízálló spirrállal (Maybelline) nem birkózik meg és a szememet is irritálja. A többit szépen leszedi, de hát ennyi pénzért mindent le kellene, méghozzá könnyen és irritáció nélkül. Sminkelés előtt áttörölni vele az arcot jó, de erre sok más sokkal olcsóbb verzió is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Mancsoska

2018. szeptember 9.

A 30db-os változatot vettem meg,amikor nagyon szükségem volt sminklemosó kendőre és olcsóbb nem volt a közelemben. Nem olcsó, de elképesztő jól működik, könnyedén eltávolít minden sminket az arcomról, a vízálló szempillaspiráltól kezdve a legtartósabb rúzsaimig, ráadásul egy kendő elég ahhoz, hogy a legdurvább sminkeimet leszedje. Meg vagyok elégedve drogériás kendőkkel is, amik sokkal olcsóbbak, ezért nem biztos,hogy újra fogom venni, de mindenképp bekerült a kedvenc termékeim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.