MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 6.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Gélszerű, gazdagon csillogó rúzs, mely akár hat órán keresztül tart. Kényelmes, krémes formula.

15 árnyalatban kapható

MAC Huggable Lipcolour 'Touché'
Ár: 3900 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: kipróbált, dobozában, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal
Hemish - Good Day-Trip ajakrúzs
Ár: 1200 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű - 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
aidanne

2019. május 16.

En egyolyan velemenyezo vagyok most, aki kifejezetten rajong a levakarhatatlan ruzsokert, ami egesznap tart,ha belenyulok az arcomba se’ kenem el, matt es csak a jo isten hozza le rolam. Tehat, kizarolag a tartossag, azon belul pedig a hordhatosaga erdekel olyan ruzsoknak, ami ossze vissza fog, nem marad fenn par oranal tovab stb. En megprobalkoztam most egy ilyennel, es vettem egyet. Bevallom, nem vartam tole sokat, de szerettem volna egy olyan ruzst, ami ( es itt jon a furcsasag) nem marad fenn sokaig, es kenyelmesebb is.
Ez a ruzs rettentoen kremes -nekem, a sok, szaraz, matt ruzs utan- es enyhebb is a szine felkeneskor. A ruzs gyonyoruen siklik az ajkamon, total jol belehet ruzsozni vele, egy huzassal szepen fed. Elmentem dolgozni, ittam, beszelgettem, nyaltam a szam es ami nagyon tetszett: ugy kopik, hogy nem foltokban, hanem halvanyodik a szin. Nagyon tetszik. Uvegbol es poharbol is ittam vele es nem lattam, hogy kulonosebben megfogta volna pl a pohar szelet -amugy azt nagyon utalom, haklis vagyok ra ha a ruzsom nyomot hagy-
Osszessegeben nagyon jo ruzs. Ajanlom azoknak akik nem birjak a mattra szarado, 24 -48 oras ruzsokat, de keresnek vmi tartosat, ami mondjuk egy talalkat is kibir.
En meg tesztelni fogom pl evesnel. Jo, nem egy testesebb kajara gondolok, de pl egy reggeli salata vagy ilyesmi :)
Nekem nagy feludules ilyen ruzst is viselni, hisz mindennap a levakarhatatlan, szarito ruzsokat hasznalom( bar en minden lefekvesnel hidratalok olajjal) igy neha kellemes ilyet is viselnem.
Kategoriajaban tokeletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Kategoriajaban tokeletes!

Doandy

2019. február 13.

Jól hidratáló rúzs, krémes állagú, mégis tartós, a többihez képest kevésbé szárítja az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Doorikad

2019. február 12.

Tökéletes átlagos rúzs hétköznapra. Régóta ki akartam próbálni egy MAC rúzst, most a Krémmánián hozzájutottam a Love Beam árnyalathoz. Fölkenve sokkal szolidabb a színe, de mégis egyedibb, pont ilyet kerestem. A csomagolása mutatós és masszív. A rúzs illata nekem elég fura. Felkenve egy csillogó, színes réteget hagy az ajkakon, színezett ajakápoló hatása van (van egy talán Lovelys rúzsom, az is pont ilyen), ami ugyan megszínezi az ajkakat, de nem marad tartósan rajta, max 1 órát, ha nem iszok. Teljes árát egyáltalán nem éri meg, de amúgy örülök, h itt meg tudtam szerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 12.

Villango

2019. január 28.

Csak azért kap 4 csillagot, mert nem éri meg a 6500.- at, az nagyon nagy túlzás érte, de ez egy szuper kis szájfényszerű rúzs,amit én is nagyon szeretek. Mielőtt felkenem, hidratálom a számat, elképzelhető h az is dob rajta, de szép végeredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

CRD

2019. január 17.

Nagyon szeretem ezt a rúzst!! Kezdem azzal hogy a sima Mac rúzsokat egyáltalán nem szeretem, ronda a csomagolás, a rúzsok pigmentáltak ugyan, de nem jo minőségűek és rettentően szárítanak. Ez nem! A csomagolás kicsit elegánsabb, a tartalom pedig szuper👍⭐️! Fényes, dúsít, nem szárít és egész szépen kitart, kb 4 órát. Kellemes viselet, bár nem "súlytalan" de én a Mactől nem várok sokat. Több árnyalatban megvettem, mert nagyon tetszik és mindegyiket szeretem. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

andrea91

2018. december 31.

A 'sima' mac rúzsokat abszolút nem szeretem, egyik fajtát se.
2 színt próbáltam: love beam és a fashion force, utóbbi vált be nagyjából, a rózsaszínt továbbra sem szeretem eléggé magamon. Az a jó benne, hogy a szín egységes az ajkakon, nem kezd el gyűlni sehol, ha kicsit kimegy a vonalból nem gond, mert mivel amolyan félig fedő gélesebb állagú, nem lesz csúnya elvágott vonal csík mint sok sima rúzsnál... a fénye hamar eltűnik, de a szín legalább szépen kopik, inkább halványul. Nyilván nem él túl semmilyen evést, és magától is eltűnik 2-3 óra alatt, de nekem ez annyira nem fáj, max újrakenem.
Nem egy kihagyhatatlan darab, és tudok is jobbat ennél, szóval több színnel nem fogok próbálkozni, de a sima rúzsokhoz képest egész jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

A 'sima' mac rúzsokat abszolút nem szeretem, egyik fajtát se.

Kacuprof

2018. március 22.

Touché árnyalat volt az enyém, de továbbadtam rajta. Valóban krémes és jól hidratál, tartósságát tekintve a nullához közelít, az evés-ivásról inkább nem is beszélek. Egy jó kis világos színű hidratáló ajakbalzsam. Sajnos. Mert annak viszont méregdrága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

LengyelB

2018. január 16.

Itt sikerült szert tennem a "FEELING AMOROUS?" árnyalatra. Eperszínű, "pinkesebb" rózsaszín árnyalat. Első használatot követően kicsit a tartósságot hiányoltam. De, ha úgy vesszük, ez alapból egy krémes állagú, jól hidratáló rúzs, így én ezt elnézném neki. Egyébként egyenletesen kopik, így nem kelt ápolatlan hatást evést és ivást követően sem. "Kényelmes" viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

szfruzsi

2017. szeptember 5.

az augusztusi akció alatt kaptam ajándékba a rendelésem mellé a Feeling Amorous árnyaltban, ami egy nagyon élénk kékes pink, főleg nyáron tudom elképzelni, de elképesztő jó színe van és meglepő módon magamon is nagyon tetszik :) az állaga szerintem baromi jó, kényelmes viselet és egészen jól bírja az evés-ivást, kicsit megszínezi az ajkam színét és , így nem feltűnő a kopása :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Zsuszie84

2017. január 25.

Egyszerűen szerelmes vagyok az illatába, nem tehetek róla! A Bonsai Bloom árnyalat van meg, nagyon kis finom, egyáltalán nem feltűnő, de azért van egy kis csillogása. A textúrája nagyon kellemes, könnyű felvinni, egyáltalán nem szárít, nagyon jó viselni. Ha az ember nem iszik, eszik vele, egészen sokáig bírja, evés-ivás után viszont újra kell aplikálni (ami amúgy nem nagy dolog, simán lehet tubusból, nem kell hozzá ecset). A csomagolása is nagy jó, kézreáll, jól záródik. Szerintem tökéletes hétköznapi rúzs, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!