MAC

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Limitált kiadás

Könnyed textúrájú folyékony highlighter, gyöngyházfényű csillogással.

4 árnyalatban elérhető

dali

2019. július 28.

Igazából négy csillag lenne, de annyira szeretem, hogy nem érdekel, megkapja az ötöt.
Kezdem a rosszal: Katasztrofális a csomagolás. Borzasztó, nem értem, miért nem lehetett ezt egy pipettás vagy pumpás üvegcsébe rakni. Ezek mellett nem “hülyebiztos”, ujjal nem lehet eldolgozni (alapot én jobban szeretek kézzel felvinni, ritkán nyúlok ecsethez ekkor még... nem véletlenül vagyok krém/liquid rajongó), nekem legjobban a klasszik fehér háromszög szivaccsal felvéve jön be.

Viszont!
Észrevétlenül könnyű, magasfényű highlighter! Alapozó alá, fölé, esetleg belekeverve is tökéletesen működik. Okos undertone-okkal, elég sok bőrtípuson és színen próbálva mondhatom, hogy mindenkinek kivétel nélkül nagyon jól állt. Bronze FX inkább bronzosító, esetleg testápolóba keverve body highlighterként használva egy fülledt nyári miami estére emlékeztet, full JLo ragyogás. A Gold FX inkább a mindennapi, irodába járós, finom highlighter. Strobe Creammel keverve best of both worlds, tényleg csoda. Hat csillag, még a keserves csomagolással együtt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

Viszont!

Blenheim

2019. január 29.

A Gold és a Rose Gold fx színeket vettem meg. Sajnos az utóbbit csak nyáron tudom használni, de gyönyörű barackos színe van, apró csillámokkal (hasonlít a soft&gentle-hez, csak kicsit erősebb). A Gold inkább “fényes” highlighter, ha kicsit erősebben van feltéve akkor messziről is vakít :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Barbaraa

2019. január 7.

Bronze fx árnyalat van meg nekem, bronzosítóként gyönyörű, nagyon szép fényt ad az arcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.