MAC

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uglyduck, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet az eredeti Prep + Prime Fix+ össszes jótékony hatásával, kiegészülve levendula illattal. A vitaminoknak és ásványoknak köszönhetően állandó hidratálást nyújt a bőrnek, könnyed, hosszan tartó formulája segít a frissesség érzésének fennmaradásában, miközben fixálja a sminket. A hidratáló permetek Szent Grálja bármelyen termékkel, számtalan módon kombinálható - kiegészíti az alapozót, kiemeli a színeket, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket, illetve ápolja, nyugtatja a bőrt.

Regi23

2019. augusztus 27.

Màr nagyon régóta ki akartam próbálni, de mindig sajnáltam rá a pénzt. Végül a nyári meleg és a fesztiválszezon hatására rászántam magam, és nagyon megérte. Nem olcsó termék ez tény, viszont nagyon kevés is elég belőle. Én már egy hónapja használom és szinte alig fogyott belőle valami.
Nagyon jól felfrissíti az arcomat, az illata is nagyon kellemes, és azt figyeltem meg, hogy tényleg tartósabb lett a sminkem tőle. Nem létszükséglet, de pont annyi pluszt ad, hogy szebbnek érzem tőle a sminkemet. Szerintem újraveszem majd, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

EnyediF

2019. január 25.

Úgy vélem ez a termék hasznos a maga módján, mert tartósítja a sminket, és felfrissíti az arcbőrt. VISZONT! az árát szerintem egyáltalán nem éri meg. Ár-érték arányban semmiféleképp nem éri meg, inkább van túl hype-olva szerintem mintsem valóban hasznos. Persze aki feltétlenül minden beauty újdonságot ki akar próbálni, és tökéletes sminket akar, annak ajánlom. De amúgy borzasztóan túlárazott a termék. Ezek fényében tőlem egy közepes értékelést kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Theodora

2018. december 14.

Nekem tetszetős termék, felteszi az i-re a pontot. Annyira azért nem esek hanyatt tőle, de megéri az árát, mert valóban tartósabb lesz tőle a smink és jó az illata.Nekem már fél éve megvan kb, és még a fele sem fogyott el. Szerintem újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Bzsofia35

2018. december 10.

A legjobb illatú !!!! Sminkelés előtt és után is használom , és szuper kis fixáló! Kicsit borsos az ára,de ha beosztóan használod egész jól kitart !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

SoLy

2018. november 28.

Itt KM-en jutottam hozzá egyhez és nagyon megszerettem. Kellemes illata van, jól fixál és hamar megszárad. Smink előtt még nem próbáltam, de ami késik nem múlik. :)

Update: Próbálgatom. Nap végéig tartja a BB krémet a fejemen és a színek is valóban intenzívebben mutatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Detti90

2018. október 8.

Nagyon tetszik, sokkal jobb, mint a rózsás:D nagyon kellemes lágy levendula illata van, egyáltalán nem tolakodó. Sminkelés közben és a végén is szoktam használni, szépen egységesíti az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Banszky

2018. szeptember 26.

Ennek van a legjobb illata mind közül. Nem zavar be a parfümöm illatába sem,igazi csajos,nyárias,frissítő. Tudása mint a sima társának,én nagyon szeretem. Tökéletesen fixálja a sminkem,hidratál és szintén fixál,ha sminkelés elött használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.