MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Highlighter púder, mikrocsillámokkal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

svivko

2014. február 8.

rekag-től vettem át a Natural Flare nevű árnyalatot. Picit fura, hogy egy termékhez egy és ugyanazon termékről írunk, dehát mindenki kezében máshogy fog az ecset. :)
Imádom! (sok m-mel a végén) Highlight-mániám egyik dobogós darabja egy a púder! Olyan, mint a tégelybe öntött Disney-hangulat, vagy egy esküvő minden boldogsága egy kis dobozkába tömörítve. Nagyon finomra őrölt púder, mikor először belenyúltam (OMG olyan voltam, mint az elefánt a mesében, aki beledugja a lábujját a tóba, hogy milyen a vízhőfok, és hirtelen megijed és kihúzza! :D ) nem éreztem, hogy valamihez hozzáérek, de már a fél ujjam elveszett a termékben.
Mikrocsillám alapú pici csillámos highlight ez, ha egy sminkes kifejezéssel kéne kifejeznem: Rose Peach. A tökéletes szín. Rose gold már van egy vagyonnyi, ez rose peach.
Tartóssága kiemelkedő, még akkor is, ha az ember lánya a lealapozott, és lepúderezett arcára építi a terméket. Nagyon szép természetes, és sejtelmes bulis hatást is el lehet vele érni, mindez csak a mennyiségtől függ. A csillámok nem mászkálnak el, nem kerülnek rejtélyes módon a homlokunk közepére, nem tudom hogy csinálja, de nagyon szeretem ezt a csodaport! :)
Nem tudom kapható-e még, nekem valószínű, hogy egy életre elég ez a mennyiség, de ha valaki por állagú, tartós, építhető highlightot keres, annak szeretettel ajánlom!
Sminket is töltöttem fel vele, ha érdekel : http://kremmania.hu/sminkek/au-naturel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

rekag

2013. december 30.

Nagyon sokáig nem használtam, mert tele van csillámokkal és féltem, hogy csillogni villogni fog tőle az arcom, aztán a napokban rászántam magam, mert már lelkiismeret-furdalásom volt, hogy egy ilyen drága dolog porosodik a fiókban. :) Arcon eldolgozva fényessé vállnak a csillámok, mintha feloldódnának. Az enyém enyhén barackos gyöngyház fényű púderré változik a bőrömön, de ehhez tényleg rendesen el kell dolgozni ecsettel, mert ha csak felütögetem az arccsontomra, akkor bizony ott virítanak csillámok. Nagyon tartós, nem illan el, mint a legtöbb highlighter. Ami miatt levonok egy csillagot az az, hogy egyrészt az eldolgozása nehézkes és közben a már korábban felvitt pirosító is elcsúszkál a helyéről, másrészt pedig a csomagolása, mert feleslegesen sok púder ömlik ki a ki lyukacskákon és elég macerás az ecsettel úgy bravúroskodni, hogy ne vegyek fel túl sokat. Jobban szeretem a préselt púdereket. De ettől még csodásan mutat a bőrön, örülök, hogy rászántam magam a kísérletezésre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.