MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gremik, Módosítva: 2012. február 20.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Nagyon könnyű, ám gazdag szemkörnyékápoló, mely hidratálja az érzékeny szemkörnyéket és felveszi a harcot a sötét karikákkal és szem környéki puffanattal.

nyuszita

2015. július 31.

Én a Clinique All about eyes rich krémje után próbáltam, de nem azért, mert azzal gondom, bajom lett volna, csak kiváncsi voltam erre. Nekem ez ahhoz képest kevésbé tetszett, már ami a hatást illeti. Amúgy nem csípett, jó volt az állaga, de valahogy nálam nem teljesített olyan szépen, mint a Clinique. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Katjaa

2012. december 9.

Szerintem fiatalabb bőrre tökéletes. Hidratál, lehúzza a duzzanatot, élénkíti a tekintetet. Éjszakára én egy gazdagabb krémet teszek fel. De napközben számomra tökéletes, ennyi idősen ezt pont elegendőnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

zsuzsika

2012. november 18.

kipróbáltam többször is krémet. jó hidratáló, de szerintem semmi extra. nem jobb, nem is olcsóbb, mint a régi, így nem váltok. lassan ideje lenne belátni, hogy a MAC sminkre specializálódott, nem arcápolásra. előbbiben verhetetlen, utóbbiban viszont...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

dorottyaa

2012. november 11.

Ez az első szemkörnyék ápolóm. Az állaga inkább géles így könnyen beszívódik, pár perc után már tehetem is a korrektort, illetve fáradt szemeimnek lendületet ad, elmúlnak a karikák és a pirosság. Hosszútávon viszont nem megoldás, csodákat ne várjunk tőle, de amit ígér azt teljesíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

médea

2012. május 29.

Kb. kétszer tettem a használatára kísérletet, de csípte a bőrömet, így visszavittem a boltba és levásárolhattam az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 29.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein, Saccharomyces Ferment Filtrate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A hajdina magjából nyert kivonat. Az ún. Buckwheat Wax nevű,  Caprylic / Capric Triglyceride-ből Hydrogenated Vegetable Oil-ból és Polygonum Fagopyrum Seed Extractból álló hatóanyag gyártója szerint az összetevő gazdag béta szitoszterolban és telítetlen zsírsavakban, és bizonyítottan segít a szem alatti duzanatok, táskák csökkentésében.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Cholesterol eo I eu 0 0