MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,35 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petracska13, Módosítva: 2017. május 18.

Kiszerelés:   0,35 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

"A könnyen sikló formulának köszönhetően ez a ceruza egy csoda. Selymes, lágy textúrája tökéletes az érzékeny vízvonal kihúzásához. Az intenzív színének és mélységének köszönhetően összehasonlíthatatlan sminket eredményez. A tartós, vízálló formula órákon át tart."

• Különösen lágy, könnyen kezelhető, krémes formula
  • Tökéletes és egyenletes színhatás
  • Magas fedésű formula
  • Akár 10 órán keresztül tartós
  • Elkenődés-mentes
  • Nem hagy foltot
  • Vízálló

Szemészetileg tesztelt, biztonságos kontaktlencsét viselők számára is.

13 árnyalatban elérhető

Ciculi

2018. október 19.

Tényleg csoda ez a szemceruza. Nem tudtam mennyibe kerül, mert kaptam. Mikor megláttam, rosszul is lettem :D . Eddig csak olcsóbb szemceruzákat próbáltam és akkor jött a mac az esküvőmre. Hát igen, most már értem, mi a különbség termék és termék között. Lehet, kár volt megismerni, mert könnyű megszokni a jót :))) .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

csicsi86

2018. július 2.

Egy barna színű van meg. Puhának puha, könnyen satírozható, de nem mondanám szuper tartósnak. Átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

petracska13

2017. augusztus 16.

Képes voltam feltölteni ezt a terméket csak azért, hogy megoszthassam a véleményem veletek.
A story átlagosan indult, beleszerettem a nightcast színbe (sírig tartó szerelem), tudtam hogy nekem kell. Bementem, megvettem, hazavittem, kicsomagoltam, kipróbáltam. Két napig a felhők felett jártam. Gyönyörű szín, könnyű kezelhetőség és hihetetlen tartósság. Aztán elfogyott a hegye és megpróbáltam kitekerni. Meg sem mozdult, amire baromira bedühödtem. Megkocogtattam-ütögettem és végre elindult, persze sikerült túltekernem és féltem hogy letöröm, ezért megpróbltam visszacsavarni. Semmi siker. nagy nehezen visszanyomkodtam, akkor meg megint nem tudtam kitekerni belőle.
Másnap visszavittem a terméket, mire az eladó hölgy felvilágosított, hogy nem lehet visszafelé tekerni csak kifelé. Mivel az enyém abba az irányba se mozdult, így kicserélték.
Azóta a másodikkal tudom, hogy hogyan kell bánni. Szépen elvagyunk, kapott már testvéreket is, de még mindig nem hiszem el hogy egy 5000 forintos szemceruza ne legyen képes arra amit az 500 forintos röhögve megcsinál. Visszasírom az Esssence Long Lasting tekerőjét. Nem kap 5 csillagot, habár csoda, de egy baromi rossz kivitelben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.