MAC

Ár:   6710 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 21.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Az ajkak árnyalására, definiálására és kiemelésére készült. Öt árnyalat, három textúra. Az ikonikus termék, amely híressé tette a M∙A∙C-et. A különleges csomagoláson a karácsonyi kollekció játékos fukszia és burgundi színei láthatók.

Plusskutya

2019. június 9.

Blog-olvasmányaim alapján a Russion Red volt a karácsonyi bevásárlólistámon.
Viszont a próba után már én is láttam (a sminkes persze előtte is tudta :-) ), hogy nem az én árnyalatom.
Helyette ajánlotta a "nekem valót" - so good for you.
Megvett és megvettem, de csak kivételes alkalmakkor használom, mert annyira pigmentált és feltűnő! Úgy néz ki rajtam, mintha bársonnyal vonnám be az ajkaimat.
A tartóssága a matte rúzsokhoz képest gyengébb, és evés után vagy a sima létezés 3-4 órájában hajlamos megkopni, a maradék pedig beül a redőkbe a számon - akkor újrakenem
A lemosása külön művelet, 2-3 vattakorong is elfogy, mire maradéktalanul eltűntetem, szóval tényleg tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 9.

Blog-olvasmányaim alapján a Russion Red volt a karácsonyi bevásárlólistámon.
Helyette ajánlotta a "nekem valót" - so good for you.

Parlandorka

2017. január 23.

A lila árnyalatot vettem meg, és nehezen barátkoztunk össze. Az első matte MAC rúzsom,ezért lehet, hogy ez a finish sajátossága, de ennyire kemény rúzzsal én még nem találkoztam. Az első néhány próbálkozás alkalmával csak nagyon nehezen tudtam felkenni, és akkor is egyenetlenül. Szomorúan el is határoztam, hogy akkor ez csak dísz lesz, mert a csomagolása gyönyörű. Aztán egyszer nagyon kellett egy szép lila rúzs, és elővettem újra. Jó alaposan aláhidratáltam a MAC prep+prime ajakprimerével, gondosan körbeceruzáztam, és egész tűrhetően sikerült felkennem. Azóta újra próbálkozgatok vele, és szokjuk egymást.
Aztán lehet, hogy később visszajövök adni neki még egy csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

Aztán lehet, hogy később visszajövök adni neki még egy csillagot. :)

stiles

2017. január 4.

Egész ősszel valami matt sötétlila színt kerestem a mindennapokra (legtöbbször egyszerű smink van rajtam + egy erős színű rúzs), de semmi nem tetszett, hiába jártam végig mindenféle márkaboltot meg parfümériát. Aztán pont aznap, amikor kijött a kollekció, betévedtem egy MAC-be és megláttam a Leap of Delight-ot, és hát szerelem volt első látásra <3 Szokásos MAC matt rúzs minőség, iszonyú szép színnel és gyönyörű, pink-lila-arany csomagolással. Már előre siratom, hogy csak limitált kiadás, és nem tudom majd újravenni, gondolkoztam is rajta, hogy rendelek belőle többet is, de mivel így is rengeteg rúzsom van, szerintem nem fog túl hamar elfogyni. A többi színt is nézegettem, de egyik sem jött be annyira, hogy megvegyem őket, bár idén szerintem is nagyon eltalálták ezt a nutcracker kollekciót, a Mariah Carey-ssel ellentétben, ami az egyik legfantáziátlanabb dolog a márka történetében, szép csomagolás ide vagy oda.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

claudia.nyilas

2016. november 19.

I-M-Á-D-O-M!!!!! Engem ezzel a kampánnyal most megvettek kilóra! A nude lip kit-et szereztem be a megjelenés napján, mondjuk az amerikai oldalon a pinket néztem ki, de az itthon nem jelent meg. De az összes alap szín benne van, amit valaha is akartam. Imádom őket, szuper állagúak, bár a creme cupért nem rajongok annyira. Van hasonlóm és az állaga sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

laanyka

2016. november 11.

Nekem a krémes-csillogós pink árnyalat van meg a kollekcióból..csodálatos természetesen :) megszólalásig hasonlít az armani ugyanilyen pink árnyalatához, de mivel én azt is imádom, nálam ez pozitívum :) a tartóssága a MAC krémesebb rúzsoknak szerintem nem annyira jó, így sajnos ez a rúzs sem tud csodát tenni ezen a téren, de azért 3-4 órát simán kibír mindenféle hozzápiszkálás nélkül (de az evést-ivást annyira nem szereti).én nagyon szeretem, csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.