MAC

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Áttetsző, ultra-finom, gyöngyházszerű púder az arcra, nyakra és dekoltázsra, amely a fényt rendkívüli módon visszaveri. A lágy és krémes textúrájának köszönhetően hihetetlenül luxus tapintást ad, mindamellett rendkívül könnyed. A formula könnyen siklik highlighting közben az arcon, finom ragyogást adva neki. A  sheer formula minden bőrtípushoz remekül illik két univerzális pink és barack árnyalatban. A különleges csomagoláson a karácsonyi kollekció játékos fukszia és burgundi színei láthatók.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)