MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Különleges kiadású rúzs három árnyalatban és két textúrával. Az ikonikus termék, melynek révén híressé vált a MAC. Egyedi tervezésű fehér-ezüst csomagolása pedig hologrammos aláírással díszített.

• She Betta Werrrk - lágy rózsaszín (Matte)
  • Mamastarrr - vöröses barna (Satin)
  • Patrick Woo - sötét piros (Matte)

juccenauer

2018. március 10.

A Mamastarr tökéletes barnás árnyalat! Már majdnem elfogyott a Velvet Teddy, de úgy döntöttem nem is veszem újra, hanem ez avanzsál a mindennapi neszeszerbe :) akinek bejön a barnás nude vonal mindenképp csapjon le rá :D (ps: szerintem a finishe kicsit mattabb mint a szokásos satin, de abszolút nem szárít)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.