MAC

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VanillaBlossom, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2021. június 14.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló és könnyű matt rúzs, mely romantikus, lágy színt ad az ajkaknak.

Ez az úttörő formula tápláló, púderes pigmenteket tartalmaz, így kondicionálja és hidratálja az ajkakat. Az eredmény nulla csillogást biztosító fedés, könnyed balzsamszerű textúrával.

16 árnyalatban kapható

Ár: 4500 , Eladó: Netti96
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Kecskemét, fizetés: posta/foxpost
Ár: 5300 , Eladó: TothCsenge97
Állapot: Új, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vienszy

2021. június 7.

Azért adok 4 csillagot és nem 5-öt, mert a szép színek mellett számomra a tartósság is fontos. Elégedett vagyok a vásárolt rúzs árnyalatával, állagával, de amióta kipróbáltam az ecsetes verziót, az viszi a prímet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

narancsdzsem

2021. március 24.

Ez a textúra tényleg csodás! A 905 Burning Love árnyalat szép, és természetes, viszont nem hideg színeket kedvelőknek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

bea.letenyei

2021. március 13.

Nagyon szeretem ezeket a rúzsokat, több színben is van. Nagyon tartós és intenzívek a színei, és egész nap tartanak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Emma23

2021. február 7.

Ajandékba kaptam és nagyon tetszik. Nem vagyok egy nagy rúzs használó de ez nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

Fehereszti

2021. január 6.

Áldja a gvadalupei szűz aki ezt a formulát kitalálta! Ajándékba kaptam egy Mac rendelés mellé, szóval a színe nem tökéletes nem én választottam, de ez egyéni dolog. A formula óriási imádat, tényleg "powder kiss" lágy, matt, szinte poros finish, gyönyörű hatást lehet vele elérni, játszani a végeredménnyel, a tömörséggel, kényelmes könnyű viselet, nem szárít, szépen kopik. Én többet nem is várok tőle. Csillagos 5 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

laracroft

2020. december 15.

Három színt is megvettem a biztonság kedvéért, mire eldöntöttem, hogy ez nem az én formulám. Igaz, mindhárom világosabb, így lehet, még egy szép pirosat azért kipróbálok...
Valamiért a színek se mutatnak olyan jól, a púderes állagnak hála furcsán terül, rajtam sokszor alapból úgy néz ki, mintha már félig le lenne kopva... Nekem ez nem szexisen elmaszatolt hatás, hanem igénytelen kopottas. Beleül az apró ajakráncokba, és kiemeli a legapróbb ajakszárazságot is, ami ha nincs, akkor majd ez a rúzs megcsinálja - az én ajkaimat sajnos csúnyán szárítja.
Nem is szép, nem is tartós, nekem totál pénzkidobás. (De mint mondtam, egy sötétebb árnyalatot még lehet, hogy megpróbálok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

gugan16

2020. december 4.

Korábbi pár próbálkozás után nem nagyon nyűgöztek le a MAC termékek, eléggé túlárazottnak tartottam őket. Viszont egy leárazás keretében úgy gondoltam, hogy adok még egy esélyt a márkának, és hát be kell vallanom, hogy ez a legjobb (nem folyékony) matt rúzs amit eddig próbáltam. A shocking revelation árnyalat volt meg először, ami egy hideg, nagyon szép rózsaszínes piros, illetve most ajándékba kaptam egy rendelés mellé a werk, werk, werk árnyalatot, ami bár hasonló, de nem rózsaszínes, hanem inkább egy klasszikus piros szín. Könnyed a formula, szinte mintha semmi nem lenne a számon, de mégis nagyon pigmentált. Tartóssága egész jó, és szerencsére egyenletesen kopik, ha rákenek egy kis ajakápolót akkor szépen újra eloszlik. Szóval ezzel a termékkel sikerült megnyernie a márkának, nagyon tudom ajánlani! (legalábbis a sötétebb árnyalatokat, a világosakról láttam változó véleményeket)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 4.

agnesbagi

2020. július 12.

A Back 2 MAC akció keretében volt szerencsém rúzst választani. Sok hezitálás után a Shocking revelation árnyalatra esett végül a választásom. Imádom a Powder Kiss vonalnak ezt az enyhén púderes állagát, számomra kellemes viselet. Nekem nem szárította a számat, bár én már hozzászoktam a mattosabb rúzsokhoz, a tartósság miatt inkább azokat választom, nem a táplálóbb krémeseket. Rúzsalap azért kell alá, hogy tényleg tartós legyen. Egy étkezés kifogott rajta, bár pizzával kellett volna megbírkóznia, annak még én sem tudok ellenállni, a rúzsomat végképp nem hibáztathatom :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Mesike91

2020. július 9.

UPDATE: Work work work árnyalatban is megszereztem, mondjuk nem direkt erre hajtottam, csomagban volt. De EZ A SZÍNEM. Csodás, nem kopik csúnyán, hozza a maszatos szexi kinézetet. Nem tartós, de kit izgat? Ennek a púderes effektnek köszönhetően a sötétebb szín sem keskenyíti optikailag az ajkaim.

Eleinte odavoltam érte, de ma már alig veszem elő, ennek ellenére büszke vagyok erre a darabra is. A szín választásom nem a legjobb, vmilyen pirosasabbat kellett volna. Egy lágy, rózsaszínes árnyalatom van: SCATTERED PETALS. Az illata kicsit gumis, de legalább nem avas. A tokja menő. Az állaga teljesen jó, de csúnyán kopik, és radírozni kell előtte. Ez nagy hátránya a világos színnek. A krémesebb rúzsok jobban állnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

doradora8998

2020. július 1.

Nagyon tartós, nem szárít és valami elképesztően pigmentált. Imádom. Alapdarab a sminktáskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Kaolin 0 0

Felületi hártya képző anyag.