MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VanillaBlossom, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. február 6.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló és könnyű matt rúzs, mely romantikus, lágy színt ad az ajkaknak.

Ez az úttörő formula tápláló, púderes pigmenteket tartalmaz, így kondicionálja és hidratálja az ajkakat. Az eredmény nulla csillogást biztosító fedés, könnyed balzsamszerű textúrával.

16 árnyalatban kapható

1500Ft-3000Ft MAC Rúzsok
Ár: 1500Ft-3000Ft+posta , Eladó: csibibo
Állapot: Újak és 1-2x kipróbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázom is a termékeket.
MAC Rúzs Sweet Venom
Ár: 4000 , Eladó: Dancsi91
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
dorkaww

2019. október 28.

Ezer éve nem vásároltam már MAC rúzst, de ez annyira felkeltette az érdeklődésem, hogy beruháztam rá. A mull it over árnyalatot vettem meg szeptemberben és most jelenleg már több mint a fele elfogyott, mivel szinte csak ehhez nyúlok nap mint nap. A rúzs maga nagyon kellemes krémes, nem szárítja az ajkakat. Egy rétegben is elég, nyilván evést nem bír mivel nem totál matt rúzsról beszélünk, ugyan belülről kezd el kopni de szépen újra aplikálható. Tervezem újabb árnyalatok beszerzését. Jól sikerült termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

schnau.adelle

2019. október 4.

Nagyon imádom! Style Shocked árnyalatot birtoklom. Narancsos-pirod szín, eszméletlen színe van!!!
De azt el kell mondam.. ki kell fogni a megfelelő árnyalatot belőlük. Előtte meg volt nekem a Sultriness árnyalat és egyáltalán nem viselkedett jól az ajkaimon... Lehet nem a rúzs hibája, csak nem illet hozzám az árnyalat! :).... De most már megbaràtkoztam a powder kiss kollekcióval is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

ABarbara

2019. szeptember 30.

Krémmánián jutottam hozzá a Shocking Revelation árnyalathoz (bordós pink), ami elsőre szerelem lett. Azóta a Mull it Over (narancsos) és a Reverence (rózsás nude) boldog tulajdonosa is vagyok. Nagyon bejött a formula, nem szárítja az ajkaimat, a szín szépen fent marad a számon, azért étkezés után nem árt frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Odil

2019. szeptember 30.

Az esküvőmet tiszteltem meg a Stay Curious árnyalattal (nem a neve alapján döntöttem, khm :)), annyira szépnek és alkalmasnak találtatott.
A vele szemben felállított követelményrendszer az alábbi volt:

1. legyen tartós, de jól korrigálható
2. legyen a színe különleges, de neutrális
3. ne fogja meg emberünket csúnyán, mert egész nap csókolgatni fogom őt, ha kell, ha nem

Becsületesen nyert. Ugyan jól korrigálható, nem folyékony, mattra száradó rúzsok között találtam már tartósabbat (Bourjois Rouge Velvet Lipstick, valaki?), de a szín miatt így is ő nyert. Egyáltalán nem bántam meg.
Tökéletes pigmentáltságú, extra kényelmes viseletű rúzs, amin az olajos dolgoktól eltekintve kevés dolog dolog fog ki, és akkor is szépen, egyenletesen kopik. A számat nyolc óra viselés során sem szárította ki, ami figyelemre méltó egy matt rúzsnál.
És az extra: Szegfűszeg illat? Szegfűszeg illat. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

A vele szemben felállított követelményrendszer az alábbi volt:

1. legyen tartós, de jól korrigálható
2. legyen a színe különleges, de neutrális

És az extra: Szegfűszeg illat? Szegfűszeg illat. <3

via0408

2019. szeptember 30.

Három árnyalatom van belőle (sultriness, a little tamed, shocking revelation), és nagyon szeretem. Minden napra hordom (és szinte minden nap hordom), úgyhogy nem bánom annyira, hogy beruháztam rá. Nyáron jobban szeretem, ha nem érzem magamon a sminket, és nem kell állandóan attól félnem, hogy elkenek valamit. Ezek a rúzsok pont ezt a hatást adják meg. Természetesek, épp csak egy kis színt kölcsönöznek. Az ízük finom, nem szárítanak, matt hatást adnak, és ahogy lentebb is írták, akár tükör nélkül is fel lehet őket kenni. Közepesen tartósnak mondanám őket - nem ragaszkodnak, és nem hagynak színt maguk után, viszont szépen kopnak, és könnyű őket újra tenni. Tökéletes nyári rúzsok. (Azért őszre valami drámaibbra váltok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Mesike91

2019. augusztus 9.

Eleinte odavoltam érte, de ma már alig veszem elő, ennek ellenére büszke vagyok erre a darabra is. A szín választásom nem a legjobb, vmilyen pirosasabbat kellett volna. Egy lágy, rózsaszínes árnyalatom van: SCATTERED PETALS. Az illata kicsit gumis, de legalább nem avas. A tokja menő. Az állaga teljesen jó, de csúnyán kopik, és radírozni kell előtte. Ez nagy hátránya a világos színnek.A krémesebb rúzsok jobban állnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Blackxentric

2019. július 18.

Sultriness árnyalatban van még nekem. Szeretem az állagát, szépen terül a számon és nem is szárít. Tartóssága is megfelelő, az illata nagyon finom. Eddig ez a kedvenc MAC rúzs fajtám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

pont

2019. július 18.

világosabb, nudeosabb árnyalátot vettem (sultriness) midennapi használatra, szerintem arra elég jól bevált. kellemes, krémes érzés, nem szárít, nem ragad, könnyű felvinni, nem kell nagyon precíznek lenni és sokáig szerencsétlenkedni, hogy jól nézzen ki. cserébe annyira nem tartós. nincs olyan 'extra' érzetem tőle, egy jó kis mindennapi rúzs és ennyi, szeretem, de nem biztos, hogy olcsóbban nem találni ugyanilyet vagy jobbat. azért kíváncsi vagyok, sötétebb, élénkebb árnyalatban milyen lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

balazskrisztii

2019. május 19.

Ez a termékcsalád pont az én problémámat oldotta meg: nem szárít és matt. Fantasztikus színek, rohadt jó érzés felrakni, nagy a szerelem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Izar

2019. március 20.

Update (2019-03-20):
Pirosítóként is nagyon jól szuperál. Egy stippling brush segítségével veszem fel a pigmentet, és az arcomon gyönyörűen, egyenletesen el tudom oszlatni, ráadásul egész nap fennmarad. Ezt ma a Fall In Love árnyalattal próbáltam ki, de a másik kettővel is ki fogom.

---------------------------

3 árnyalatban van meg:
- My Tweedy
- Mull It Over
- Fall In Love

Nem rajongok a MAC-ért, de ezek jól sikerültek. Soha nem szerettem az erősen fedő rúzsokat, és semmit, ami túl intenzív és túl mű, így ezek tökéletesen passzolnak az ízlésemhez.

A mókás dolog az egészben az, hogy miután megvettem a Dior Lipglow-t 102-es színben (matt sötét rózsaszín), annyira megtetszett a formula, hogy szerettem volna még több színben birtokolni. Így megvettem ezeket, mert hát kérem szépen egy az egyben ugyanaz a kettő. (Szóval szerintem a MAC semmi forradalmi dologgal nem rukkolt most elő, de ez annyira nem lep meg. :-))

Az ajakra felkenve légies, könnyed, olyan, mint valami szilikonba kevert finom púder. Könnyen le is jön persze, de amíg ott van, nagyon természetes hatású, valóban olyan, mintha a rúzsod nagy része és fénye már lekopott volna és csak a maradék színezné az ajkaid. (Ez viszont a rúzsokkal ellentétben maradéktalanul lekopik, nem hagy a szájon semmi színt.)

Alapvetően sosem voltam oda ezért a matt ajak trendért, ami mostanában dívik, mert egyrészt nem áll jól, másrészt eddig mindegyik ilyen termék kényelmetlen volt, vagy foltosan kopott. Ez a rúzs érdekes módon nem áll rosszul, elég pigmentált így jól lehet játszani a mennyiséggel (egy húzással is van már elég szín, de még természetes tud maradni, és szuperül lehet satírozni), az a három darab pedig, ami nekem van, nem ül bele a ráncokba. Per pillanat teljesen jó állapotban van az ajkam bőre, úgyhogy azt nem tudom megmondani, hogyan nézne ki, ha száraz, repedezett lenne a bőr alatta. (Mondjuk már csak idő kérdése, és erre is fogok tudni válaszolni. :-))

Az íze? Hmmm...
Kétféle édes ízt ismerek: a cukrosat, és az édesítőset. Na ez az édesítős. Konkrétan olyan, mintha édesítőszert nyalogatnál a szádról. :-D Egyáltalán nem élvezem, de meg lehet szokni.

Túl sok természetes árnyalat nincs a termékcsaládban, de mondjuk ha természetesre vágyom, nem a MAC-hez megyek. :)

Alapvetően jó, nekem megérte, mert olyasmi, amit szívesen hordok és beleillik a világomba, de azért nem egy eget rengető újdonság.

(És csak halkan megsúgom, hogy pont a csókolózás közben elmaszatolt hatás itt a cél. ;-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Update (2019-03-20):

- Fall In Love

Az íze? Hmmm...

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Kaolin 0 0

Felületi hártya képző anyag.