MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VanillaBlossom, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. május 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló és könnyű matt rúzs, mely romantikus, lágy színt ad az ajkaknak.

Ez az úttörő formula tápláló, púderes pigmenteket tartalmaz, így kondicionálja és hidratálja az ajkakat. Az eredmény nulla csillogást biztosító fedés, könnyed balzsamszerű textúrával.

16 árnyalatban kapható

MAC Rúzs Sweet Venom
Ár: 4000 , Eladó: Dancsi91
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemlyesen/posta

agnesbagi

2020. július 12.

A Back 2 MAC akció keretében volt szerencsém rúzst választani. Sok hezitálás után a Shocking revelation árnyalatra esett végül a választásom. Imádom a Powder Kiss vonalnak ezt az enyhén púderes állagát, számomra kellemes viselet. Nekem nem szárította a számat, bár én már hozzászoktam a mattosabb rúzsokhoz, a tartósság miatt inkább azokat választom, nem a táplálóbb krémeseket. Rúzsalap azért kell alá, hogy tényleg tartós legyen. Egy étkezés kifogott rajta, bár pizzával kellett volna megbírkóznia, annak még én sem tudok ellenállni, a rúzsomat végképp nem hibáztathatom :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Mesike91

2020. július 9.

UPDATE: Work work work árnyalatban is megszereztem, mondjuk nem direkt erre hajtottam, csomagban volt. De EZ A SZÍNEM. Csodás, nem kopik csúnyán, hozza a maszatos szexi kinézetet. Nem tartós, de kit izgat? Ennek a púderes effektnek köszönhetően a sötétebb szín sem keskenyíti optikailag az ajkaim.

Eleinte odavoltam érte, de ma már alig veszem elő, ennek ellenére büszke vagyok erre a darabra is. A szín választásom nem a legjobb, vmilyen pirosasabbat kellett volna. Egy lágy, rózsaszínes árnyalatom van: SCATTERED PETALS. Az illata kicsit gumis, de legalább nem avas. A tokja menő. Az állaga teljesen jó, de csúnyán kopik, és radírozni kell előtte. Ez nagy hátránya a világos színnek. A krémesebb rúzsok jobban állnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

doradora8998

2020. július 1.

Nagyon tartós, nem szárít és valami elképesztően pigmentált. Imádom. Alapdarab a sminktáskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Kommentelo

2020. március 15.

Egyszeruen imadom! Nem szaritja ki a szamot es meg mellette tartos is!
A gyonyoru szineirol meg mar nem is beszelve, nekem a 313 Scattered Petails van meg ami egy meseszep puderrozsaszin. 100% ujravevos es tobb arnyatban fogok rendelni.
Sajnalom hogy itt nalunk Kecskemeten sehol sem forgalmaznak MAC termekeket igy meg kell rendeljem Pestrol.
Teljesen levaltottam mindenem MAC-re kiveve az alapozo, annal hű maradok a Chanelhez. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Egyszeruen imadom! Nem szaritja ki a szamot es meg mellette tartos is!

vivitrius

2020. február 20.

Devoted to chili árnyalatom van. Mindig imádtam a MAC rúzsait, de a mattok tönkretették a számat, sosem bírtam. Ez viszont valami csoda. Szépen terül, zseniális a színe, száradás után nem fog, nem kenődik, nem szedi szét a számat. Szerintem más színt is fogok nézni belőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

SophiaS

2020. január 2.

Eddig két Mac formulát próbáltam, a mattot és a satint. Mindkettőt szeretem, viszont régóta szemezgettem a powder kiss rúzsokkal is, mert képeken és videókon csodálatosnak tűntek. Itt, krémmánián vettem is egyet, Sultriness árnyalatban. Maga a szín tökéletes lenne, mert pont olyan, mint az ajkam természetes színe, viszont maga a rúzs számomra szörnyű. Háromszor radíroztam le az ajkam előtte, hogy tökéletes legyen, de még azután is kiemelte a kis egyenetlenségeket és nagyon hamar összegyűlt a termék a kis ajak ráncokban. Plusz nekem úgy tűnik, mintha nem is lenne fedése. Próbáltam prep+prime lippel is, de azzal még talán rosszabb is, mint nélküle. Nagyot csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

Colette221

2019. december 27.

Update: Back to MAC kereteben kaptam “ingyen” “a little tamed” arnyalatban. Elenk rozsaszin szin, de megsem az a rikito fajta. Kenyelmes viselet es tartos is. Evest persze nem bir ki, de rajtam egyiksem eli tul az etkezest. :D Nekem fura az ize es az illata, anno ez nem tunt fel.

Kipróbáltam, már nagyon kíváncsi voltam rájuk. Ennek a rúzsnak az a lényege, hogy tompítsa a körvonalakat és ködös hatást adjon. Szerintem az ázsiai vásárlóknak akartak ezzel kedvezni, mert több koreai hölgy videójában láttam, hogy kicsit "elkenik" a szájukon a rúzst. Szóval valamilyen szinten csókolózás utáni "hatása" van. "Powder kiss" van a nevében is. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

deezsina

2019. december 23.

Nagyon régóta próbálom megtalálni, hogy hogy lehet szép piros, de nem durván erőszakos, rikító matt szájat csinálni. Mindenhol ezt látom, de nem találom hozzá a terméket és azzal hülyéskedek, hogy matt piros rúzsokat halványan satírozok a számon, ami száraz érzetet kell és ha egyszer rá akarok korrigálni akkor rögtön megy a full fedés és a nagyon erőteljes kinézet. Nekem nem olyan szép a bőröm, ezért kerülném a nagyon rikító rúzst, mert az minden problémát felnagyít.
Nos hát nem tudom miért vettem le a "a little tamed" tesztert, mert első ránézésre nem nagyon lehet érezni, hogy mit tud, sőt nem is tűnik különösebben viselhetőnek, ilyen barack-korall jellegű színt mutat amivel már volt, hogy befürödtem. Nos hát felvittem és pontosan azt a csinálja amire a neve is utal, egy szelíd, de mégis egyértelmű szép piros szín lesz a vége.
Viselni is jó, egyenletesen kopik ami miatt könnyű korrigálni és közben sem néz ki hülyén benne az ember. Könnyen le is lehet mosni a nap végén. Kényelmes, kellemes rúzs, nagyon jól ki van találva!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

dorkaww

2019. október 28.

Ezer éve nem vásároltam már MAC rúzst, de ez annyira felkeltette az érdeklődésem, hogy beruháztam rá. A mull it over árnyalatot vettem meg szeptemberben és most jelenleg már több mint a fele elfogyott, mivel szinte csak ehhez nyúlok nap mint nap. A rúzs maga nagyon kellemes krémes, nem szárítja az ajkakat. Egy rétegben is elég, nyilván evést nem bír mivel nem totál matt rúzsról beszélünk, ugyan belülről kezd el kopni de szépen újra aplikálható. Tervezem újabb árnyalatok beszerzését. Jól sikerült termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

schnau.adelle

2019. október 4.

Nagyon imádom! Style Shocked árnyalatot birtoklom. Narancsos-pirod szín, eszméletlen színe van!!!
De azt el kell mondam.. ki kell fogni a megfelelő árnyalatot belőlük. Előtte meg volt nekem a Sultriness árnyalat és egyáltalán nem viselkedett jól az ajkaimon... Lehet nem a rúzs hibája, csak nem illet hozzám az árnyalat! :).... De most már megbaràtkoztam a powder kiss kollekcióval is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Kaolin 0 0

Felületi hártya képző anyag.