MAC

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emeseee6, Módosítva: 2019. július 9.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Utazó méretű dinnye illatú hidratáló permet, amely könnyed formulájával frissíti a bőrt és befejezi a sminket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

emeseee6

2019. szeptember 11.

Az első fix+-om,csak a dinnye desing miatt volt must have nekem :D Az illata kellemes. Számomra az egész termék a "nesze semmi fogd meg jól" kategória. Néha ha eszembe jut fújok,de a világon semmit se csinál :D Azt olvastam itt,majd highlighterhez kipróbálom (mindig elfelejtem). Mindegy örülök ,hogy van imádom a dinnyés cuccokat <3 Nem került sokba sem,úgyhogy 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

annao

2019. augusztus 17.

ugyanugy szuperal, mint a sima, de az illata sokkal jobb! jo kis nyari, frissito! kar, hogy csak kcisi kiszerelesben kaphato ez az illat. az idei nyari illatok kozul szerintem ennek volt a legtermeszetesebb\jobb illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.