MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, Módosítva: 2014. május 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 2500.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: 4-5x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Örs vezér téren, postán maradó küldeményként +650.-

senskin

2018. május 7.

Eddigi legjobb púderem. Már nem sírok, hogy elmászkál, mert ha el is mászkál a melegben, alap rá ide vagy oda, ez még mindig szépen mutat a szemhéjamon és ezt szolidan teszi. Ezentúl is Mac -et veszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

ancsyka88

2016. június 28.

Day Gleam árnyalatban van meg. Gyönyörű bézses-arany ezüst glitterekkel. Ajánlom hozzá a fix+ használatát. Nappalra szeretem használni a mozgó szemhéjra, mert a napfényben nagyon nagyon szépen fénylik-csillog-irizál.
Felvitelnél még fix+ használatával is nagyon potyog, nekem jobban mint egy loose glitter, ezért vonok le 1 csillagot, mert emiatt ritkán használom, hisz kinek van arra ideje, hogy utána fél órát törölgesse a szeme alját, ugyanis a benne lévő glitterek rendesen odatapadnak a bőrbe, amit nem lehet csak úgy letörölni, mint egy sima szemhéjpúder esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

laanyka

2015. június 23.

Nekem a Rock Candy árnyalat van meg, gyönyörű nagyon csillogós rózsaszín. Nagyon különleges színe van, könnyű felvinni és sokáig fennmarad...egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

erika81

2014. május 2.

A Black Grape árnyalatot vettem meg. Gyönyörű csillogó lila! Ecsettel viszem fel óvatosan, de a végeredmény csodás! Amikor ez van rajtam mindig kapok bókot miatta! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.