MAC

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   3,1 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

"A MAC bemutatja a klasszikus Retro Matte Liquid Lipcolour új változatát: hatféle matt árnyalattal. Bármely fémes árnyalatot is választod, mindegyik ugyanazt garantálja: egy ütős, metál színt, hosszan tartó hatással."

Ár: 5000 Ft a kettő együtt postával , Eladó: florcsiii
Állapot: Buzzed Out: 3x használt, In Retrograde: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 4000 , Eladó: Vyvcsyke
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lenochka

2020. november 4.

A MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Metallics 132 Gemz & Roses árnyalata hatalmas szerelem. Gyönyörű ez a kicsit rezes, kicsit rose gold beütésű szín és nagyon tetszik, hogy bár mattra szárad, mégis van egy nagyon kellemes metál fényű finise. Annyira tetszik a számon ez a szín, hogy még azt is megbocsátom neki, hogy több órás viselet után azért picit szárítja az ajkaimat. Nem ultratartós, mert azért kopik valamennyire evés után, de nekem szép egyenletesen kopik. És egyébként nem csak nekem tetszik ez az árnyalat, mert eddig akárhányszor rajtam volt, mindig megkérdezte valaki, hogy milyen rúzs van a számom, szóval valamit tud ez a szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

cicafun

2019. február 7.

Nekem a Gemz&Roses àrnyalat van meg, kissé olyan színű, mint a Sleek Rosegold pirosítója :) Szép, meleg tónusú rózsaszín, nekem amolyan tavaszváró árnyalat. Eddigi legtartósabb folyékony rúzsom, teszem hozzá, kevés folyékony rúzst birok elviselni, mert vagy brutálisan szárít, vagy nagyon ragad, vagy mindkettő. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez egyáltalán nem szárít, de előző este, ha leradírozom a számat, és ügyelek a folyadék bevitelre, egész szép eredményt nyújt. Nekem 6-8 órát kibír, az ivás meg sem kottyan neki, az evést is vállalhatóan bírja. És ami nálam alapfeltétel, nincs undorító ragacsos érzet az ajkaimon, felvitel után szinte azonnal megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Bzsofia35

2019. január 31.

nagyon. szokatlan nekem ez. a metálos hatás, de nekem elég tartós volt. Valóban kicsit szárít, bár lehet hogy ez a metálos fény miatt látszódi így ... barátkozom vele

UPDATE: most már 1 hónapja használom és kitapasztaltam, hogy sokat számít ha előtte lealapozózod az ajkaidat, illetve nem kell belőle sokat használni ! A lehető legkevesebbet tegyél fel a szádra és nem is fog szárítani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

lralik

2018. június 11.

Iszonyatosan kiszárítja a számat,úgy,hogy még alapot is rakok alá..már-már darabokban le tudom szedni a számról,úgy szétszárad.
Tartóssága pedig max 1-2 óra..(evés-ivás nélkül),szomorú csalódás nekem,mert a színe oly tökéletes :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Tifany5

2018. február 16.

A Retro Matte Liquid Metal folyékony rúzst az eladó javaslatára vettem 7600 Ft-ért és életemben még nem ért ekkora csalódás. Azért vettem meg, mert azt az információt kaptam, hogy nagyon tartós, 24 órás ( evéssel együtt), ehhez képest evés, ivás nélkül is 1-2 óra alatt eltűnik a számról. Sajnálom a rá szánt költséget. Nem érte meg. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

florcsiii

2017. december 19.

Már hetek óta szemeztem ezekkel a metálos rúzsokkal. Majdnem rákattintottam az In Retrograde árnyalatra, amikor eszembejutott, hogy pár youtube-os swatchot megnézhetnék róla, milyen jól tettem! Akkor rájöttem, hogy 3 árnyalat is tetszik :D De végül a Buzzed Out mellett döntöttem, aminek köze sincs ahhoz a színhez, ami a honlapon van! Igazi fukszia pink, ami világít! De komolyan. Engem nem szokott érdekelni, hogy reggel van vagy este, buliba megyek vagy a boltba, én azzal rúzsozom ki magam, ami éppen akkor tetszik. De ez az első szín, amit nem mertem még munkába felvinni :D Maga a rúzs amúgy a szokásos mac minőségű, rögtön szárad és sokáig kitart. Felvitel után kb. 1 órával bőségesen megkajáltam úgy, hogy nem figyeltem a rúzsomra és meglepetésemre kb. semmit nem kopott. Amikor el kezdett kopni, akkor a szín intenzitása csökkent, de a metálos rész maradt. Felvitel után kb. 1 perccel sem hagy nyomott. Nagyon megéri, telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.