MAC

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szakértők által tervezett fantasztikus színek, könnyed állaggal. Egyenletesen applikálható, lágyan, mégis tartósan megmarad a bőrön. Természetes hatást kelt. Speciális csomagolása aranyszínű, Rossy művészi aláírásával díszített.

2 árnyalatban elérhető

szeliger

2017. október 28.

Red Envy, a kettő közül a pirosasabb árnyalat az enyém. Nagyon szép és jó minőségű pirosító. Mattarany műanyag tokban, tetején a képen is látható extravagáns grafikával, nézegetni is imádom. A fedél biztosan záródik, táskába dobálós darab ugyanakkor biztosan nem lesz belőle, olyan szép, hogy megérdemli a gondoskodást, vigyázok rá, nehogy összekarcolódjon. A fedelet kinyitva éles és elegáns kontraszt a fekete perem. A festékben egészen közelről én egészen apró csillámokat látok, ahogy lámpafényben forgatom, meg-megcsillan, de messzebbről nézve matt hatású.
A festék erősen pigmentált, óvatos kézzel kell vele bánni. Porozást egyáltalán nem tapasztaltam, mindegy, milyen puhaságú volt az ecset, a felviteléhez mégis a legmegfelelőbb hozzá egy közepesen kemény ecset. A puhább szálú, tömöttebb ecsetek még a legnagyobb odafigyeléssel is nagyon sok pigmentet vesznek fel, nehéz velük a bohóchatást elkerülni. A kicsit keményebb ecsetet is elég éppen csak hozzáérinteni a festékhez, aztán az arcon leheletfinoman végighúzni, hogy szépen egyenletesen leadja. A satírozás könnyű ezek után, jól eldolgozható, álomszép a végeredmény, noha az arcon egy kicsit pinkesebb beütésű, mint azt ránézésre vártam.
Nagyon elégedett vagyok, imádnivaló darab, az egyetlen apró hiányosság, hogy egy kis bársonytokot még igazán hozzácsomagolhattak volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.