MAC

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 x 1,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, Módosítva: 2020. május 10.

Ár:   12 500 Ft
Kiszerelés:   4 x 1,8 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2018-as karácsonyi limitált kiadás

Kétféle színkombinációban (Nudes, Brights) kapható mini rúzsok.

Etta22

2019. február 15.

Karácsony utáni leárazás alkalmával sikerült hozzájutnom, elég jó áron. 4 rúzs, 3 különböző finish. Első MAC rúzsaim, így jó választásnak tűnt. Jól lettek a színek is összeválogatva, egyedül a legvilágosabb (és egyben leggyengébben fedő), amit biztosan nem fogok használni. A kép csalóka, élőben jóval fakóbb, szürkés pasztell színe van. Már értem, mi ez a nagy hűhó a rúzsaik körül, tényleg jó minőségűek, biztosan fogok venni 1-2-t még, de azt is be kell látni, hogy nevetségesen túl vannak árazva.Amit nem igazán olvastam, viszont elég egyértelmű még, amellett, hogy jó a legtöbb pigmentáltsága, a jó fedés hátterében mégis csak az áll, hogy elég "nehéz" a rúzs formulája. Érezni lehet, hogy egy vastagabb, nehézkes réteget hagy a számon, akár 1, max 2 áthúzás után is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.