MAC

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. május 10.

Ár:   12 500 Ft
Kiszerelés:   4 x 3,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

2019. karácsony limitált kiadás

Csillaggal teleszórt paletta extra dimension pirosítókkal, extra dimension skinfinish-ekkel és extra dimension bronzosítókkal világosabb és közép-mély árnyalatokban.

2 árnyalatban elérhető: light és medium deep

Ár: 8000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó csomag
7000 Ft - MAC Star-Dipped Face Compact
Ár: 7000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Csepelen, a Csepel Plázánál vagy alkalmanként a Nyugati Pályaudvarnál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

perfumeaddict

2020. február 13.

Imádom :) Mindkettő palettát megvettem, és nem bántam meg.

Mindkettőre igaz, hogy a csomagolása gyönyörű, jó minőségű, nem potyognak a glitterek, még ha egy kicsit jobban megdörzsölöm, akor sem (igen, próbálgattam kifogást kereni rajta :D). Pont kellemes méret kézbe fogni és dolgozni vele, se nem túl kicsi, se nem túl nagy. Amit az előző kommentelő említett - valóban egy kicsit különös, nem megszokott illata van, de engem egyáltalán nem zavar. Úgysem szagolgatni kell, hanem feltenni a terméket. Az ecseten, meg arcon nem érződik. Úgyhogy ez ne tartson vissza senkit.

LIGHT:
Ez keltette fel a figyelmem előbb, nem is véletlenül, hiszen minden árnyalatát használni tudom, és nagyon gyorsan a mindennapi rutinomba került.
A bal felső pirosító, bár kicsit rózsaszínebb, mint amit megszoktam, nagyon előnyös rajtam. (Light-medium közötti, neutral-cool undertone bőr).
A mellete lévő pirosítót pedig, lázadóként bronzosítónak használom, és meglepően jól funkcionál ilyen szerepben. :) Azt vettem észre, hogy egy kicsit nehezebben veszi fel az ecset ezt a színt, mint másokat általában, de nem is baj, mert legalább nem applikálom túl.
A highlighterek közül a jobb oldalit használom gyakrabban, mivel ez egy fehéres-aranyos árnyalat, amivel természetesebb hatást lehet elérni. Itt én is tapasztaltam, amit @szeliger írt, hogy a csillag darabkák kicsit potyognak egy könnyebb érintéstől - ez elmúlik pár használat után. A többi árnyalaton (a másik palettán sem) nem tapasztaltam ilyet.
Marad a bal alsó highlighter. Ezt kevesebbet használom, de annak ellenére gyönyörű szín. Nagggggyon hasonlít a 'Show Gold' extra dimension skinfinishez.

MEDIUM:
Valljuk be, ez nem deep, ez medium. De még így is egy lehelletnyit sötétebb, mint amit igazán ki tudnék használni. Ezt inkább a különleges árnyalatok miatt szereztem be, és inkább egyszeri alkalmakkal használom. A leírás szerint 1 bronzosító, 1 pirosító és 2 highlighter van benne, de én a pirosítót (jobb felső) nem tudom pirosítóként használni, annyira fényes. Nem glitteres/csillámos, hanem metál/szatén finishű, de szinte vetekszik egy extre dimension skinfinishel. Ezért inkább highlighterként tudom elképzelni.
A bronzosítót (bal felső) itt is nehezen veszi fel az ecset (ami lehet, hogy az én ecsetem miatt van, de lehet, hogy nem), de szintén nem probléma nekem. Alapvetően matt, egy nagyon minimális csillámmal, amit csak nagyon közelről lehet észrevenni. Szóval ha a mattot kedveli valaki, szerintem ez még beleférhet neki.
Jobb alsó highlighter - egy barnás alapban lévő közepesen mély bézs-arany, nagyon enyhe zöldes fénnyel, ha olyan szögből nézem. Ezt kedvelem legkevésbé, még keresem azt, hogy hogyan használhatnám, mert highlighterként sötét nekem és "csíkot hagy". Talán szemhéjfestékként fogom bevetni.
Na de, a bal alsó highlighter! Amikor swatcholtam először, szinte leesett az állám :D. Ez full csillám, arany-rózsaszín, nincs szatén, természetes finish, de van helyette elkápráztató csillogás. Hasonló érzéseim voltak a Dazzlepink highlighterrel kapcsolatban, de rá kellett jönnöm, hogy 99%-ban hasonlítanak, és ezért sikerült meggyőznöm magam, hogy nem kell a Dazzlepink.

Összefoglalva, ha valaki itt ráakad egy darabra, főleg a Light kiadásban, mindenképp ajánlom beszerezni, mert nagyon megéri az árát, pláne secondhand. Nekem még teljes áron is megérte, hiszen egy db highlighter/pirosító a MAC-ben kb. 10ezer huf, és itt négyet kaptam 12-ért. Igaz nem pont annyi gramm, mint a full size, de így is rengeteg ideig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Imádom :) Mindkettő palettát megvettem, és nem bántam meg.

LIGHT:

MEDIUM:

szeliger

2019. november 28.

Light árnyalatban, ez látható fent a képen is. Ahol csak olvastam róla, mindenhol nagyon dicsérték, Temptalianal is A+ minősítést kapott, így vaktában megrendeltem. Azóta is gyűjtöm az erőt, hogy írjak róla, mert én bizony nem vagyok maradéktalanul elégedett.
A külső nagyon tetszetős, a világosabb árnyalatnak lila csillámos tokja van, mégpedig nagyon csillámos, de szerencsére nem potyog. A fedél mágnesesen záródik, belül hatalmas tükör, a két pirosító és a két highlighter. A minta szemet gyönyörködtető, de az első ecsetérintésnél a kisebb csillagok vagy a csillagok darabkái közül némelyik egyben lejött. Ahogy fogy a minta, ez a kellemetlenség nem jelentkezik, szépen veszi fel a festéket az ecset. A felvitelnél a festék egyenletesen teríthető, építhető. Én egyelőre a bal felső pírt és a bal alsó rózsaarany highligtert használom szívesen, valahogy a jobb oldaliaknak még nem találtam meg a helyét.
A legnagyobb baj, hogy az egész rettentő büdös. A gyerekek azt mondják, hogy ez normalis, de ettől még nem szeretem, olyan meszes, poros szaga van. Nemcsak az enyém büdös. az üzeltben lévő is az, tetszik-nem tetszik, ez van. A festék tartósságára ugyanakkor nem lehet egy rossz szavam sem, a reggel feltett smink részeként jól tartja magát az esti órákig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 28.

emeseee6

2019. november 15.

A sötét van meg. WOOOW imádom. Először is a desing (ami amúgy teljesen irreleváns :D) annyira gyönyörű,valami hihetetlen! Kívülről is,és belülről ez a csillagos style...5 csillag :D
Na és a beltartalom. A bronzosító remek,kellően pigmentált,nem narancs ;nem foltoz,szóval abszolút szuper. A pirosító szintén. Mondjuk az nekem kicsit világos,de én bajom,a bronzosítóra szoktam rátenni,együtt nagyon jól mutatnak. A bal alsó highlighter egészen különleges,glitteres rosegold -szerű,nagyon szeretem,és nagyon jól áll! Az arany highlighter is jó,csak nekem a standard,van vagy 6 full hasonlóm :D De jól muzsikál. Összessegében imádom,megér minden fillért. Ránézni pedig egy élmény :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.