MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

• Whole New World [Velvet Matte]
  • Rajah [Matte]

angyalka1225

2019. május 30.

Már nagyon vártam ezt a kollekciót, és nem okozott csalódást. A „Whole new world” árnyalatot vettem meg. Kicsit hezitáltam, mert volt már a MAC-nél egy limitált kollekciós pink félrenyúlásom (amit a csúnya kopása okozott), de ez sokkal jobban teljesít annál. Kevésbé „testes” rúzs, valószínűleg emiatt is kopik sokkal szebben. A tartósságát még tesztelgetem majd, de eddig úgy tűnik, azzal se lesz probléma, és akkor jár az 5 csillag –amihez a gyönyörű design is hozzájárult persze. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.