MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2016. február 19.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Egyedülálló formula, mely először porszerű, majd néhány másodperc után krémessé válik.

Ár: 4300 , Eladó: Ginger55
Állapot: Egy-két szín kipróbált csupàn , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó

vfejes

2018. november 7.

Huh, de fura, hogy itt én vagyok az első véleményező! Meg merek rá esküdni, hogy már véleményeztem... Az egyik kedvencem, három árnyalatban van meg, 5 csíkos blue, peach és brownlux. Az egyik legjobb minőségű és állagú festékem, igaz a szettekből a színeket egymagukban nem érdemes használni, nyilvánvaló, hogy egymással kombinálásra lettek kifejlesztve. Gyönyörű, exclusive történet, egyedi színek, még a barna is. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.