MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 10.

Kiszerelés:   3,1 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es februári limitált kiadás

A szájfény minden bevételét az AIDS-ben szenvedő férfiak, nők és gyerekek segítésére fogja fordítani.

Rich fuschia (with pink pearl) árnyalatban kapható

Újdonság teszt: MAC Viva Glam Taraji P. Henson rúzs + szájfény

vivuss87

2017. február 26.

Nagyon cuki a csomagolása, olyan Barbies. Erőteljes színű szájfény, tele csillámmal, nem egy visszafogott darab. Nyáron szerintem egy szempillaspirállal is bőven jól szuperál. Tartósnak mondanám. Ragad, mint egy szájfény (nyilván) de nem zavaróan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.