MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es februári limitált kiadás

A rúzs minden bevételét az AIDS-ben szenvedő férfiak, nők és gyerekek segítésére fogja fordítani.

Bright Fuchsia (matte) árnyalatban kapható

Újdonság teszt: MAC Viva Glam Taraji P. Henson rúzs + szájfény

LoRs

2017. augusztus 24.

Az első MAC rúzsom, és nagyon elégedett vagyok vele. A kampány alapján figyeltem fel az árnyalatra, és tartottam is tőle, hogy hogyan fog mutatni az én hófehér bőrömön. Aztán az Arénás MAC szaküzletben egy nagyon kedves eladó segített a választásban, akinek hasonlóan fehér bőre, és szőke haja volt. Már épp meg szerettem volna kérdezni, hogy milyen árnyalatú rúzs van rajta, annyira jól állt neki, amikor mondta, hogy ezt viseli. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert nagyon szépen kiemeli az arcot, tartós, kellemes viselet, nem szárít. Erőteljes szín, ezért szerintem kevésbé hangsúlyos szemsminkkel érvényesül a leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

vivuss87

2017. február 26.

Nagyon szép bogyó színe van. Szokásos mac minőség, nem okoz csalódást. Nem teljesen matt, így nem is szárít. Nagyon tartós, evés ivás után is még órákig látszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.