MAC

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 5.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

2017-es februári limitált kiadás

A púderállagú pirosító a középtónusú barack és bronz két árnyalatát tartalmazza egy tárolóban. Szakemberektől szakembereknek, fantasztikus színeket biztosít könnyedén és egyenletesen. Lágyan tapad a bőrhöz a színek egész napon át tartó természetes hatású alkalmazása érdekében. Fényűző puha fekete és ragyogó arany csomagolásban.

igarel

2017. május 4.

Update: Muszáj pontot levonnom tőle, ugyanis pár napja borzalmas bűzt kezdtem érezni sminkeléskor... Eleinte eszembe sem jutott, hogy belőle jöhet, de aztán gyanút fogtam és mikor beleszagoltam teljesen rosszul lettem.. Olyan szaga lett mintha belerohadt volna egy hal.. Mindig ecsettel hsználtam (azt pedig rendszeresen tisztítom), úgyhogy el sem tudom képezlni, hogy mitől lehet ez.. A blokkot sajnos nem találom és egyébként sem tudom, hogy csinálnának e bármit.. Nagyon nagy csalódás..:(

Mint a többi Mac pirosító ez is nagyon jó minőségű. A felső része egy sötétebb, matt árnyalat, ami pedig alul van, világosabb csillogó. Külön külön is szoktam használni de összekeverve is nagyon szép eredménye van:) Néha a szemhéjpúderként is szoktam használni, a mélyítővonalba a sötétebbet a mozgó részre pedig a csillogósat :) A csomagolása külön csodálatos, felül arany alul pedig matt fekete, nem is merem betenni a neszeszerembe, csak otthon a kis dobozkámba tárolom:) (plusz amiatt is féltem neszeszerbe hordozni, mert sok ilyen limitált mac pirosítót/bronziosítót láttam már az illesztésnél szétrepedve) Nagyon jól kihazsnálható darabnak találom, gyakran nyúlok hozzá, pedig általában inkább a bronzosítókat szeretem, a csomagolást pedig tényleg csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.