MAC

Ár:   15 200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. május 10.

Ár:   15 200 Ft
Kiszerelés:   5,6 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

2018-as tavaszi limitált kiadás

Négy új árnyalatot tartalmazó paletta egyenletesen felvihető, jól keverhető púder formulával. Egyedi tervezésű, aranyozott csomagolásban. Nedvesen és szárazon egyaránt alkalmazható.

Az árnyalatok: Indian Moon, Hopper Blue, Natural Brown, Shell Peach

vfejes

2018. augusztus 29.

Gyönyörű paletta, gyönyörű színek, nagyon jól kombinálható. Az első komment valóban mindent leírt róla... A kéket kiemelném, mert idén nagyon barna vagyok a legkisebb erőfeszítés hiányában és elképesztő szép ezzel a tónussal. Mindig 3-4 színt egyszerre használok, hibátlan... Mindemellett MAC Goodbye alatt rendeltem, 40% mínusz áron. ❤️👌🏼

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

biusjj

2018. augusztus 4.

Nagyon imádom! Nem vagyok egy nagy palettás, vagy szemhéj festős. Általában tusvonalat húzok és kész. De ez a paletta, nos kedvet ad ahhoz, hogy színt vigyek fel. Az előttem szóló tökéletesen leírta a színeket és a csomagolást. Szépen fel lehet vinni, jól pigmentált és minden szín kombinálható egymással. Tartós, bár nem tud többet mint pl egy sleek paletta. Nővéremtől kaptam, telitalálat! Valószínűleg én is megvettem volna magamnak, hiszen a színek szuperek, én nyáron is imádom. A kék szín konkrétan egy álom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

szeliger

2018. március 4.

Az első promo fotók alapján belészerettem, amint megjelent a webshopban már rendeltem is. Volt egy kis kavarodás, ugyanis a magyar oldalon a fotókat teljesen összekeverték, végül az egyik MAC üzletből a sminkes lányok telefonon segítettek tisztázni, hogy melyik színkombinácó milyen néven is fut, ezúton is köszönöm nekik.
A csomagolás kissé gyengébb kivitelű, mint arra számítottam, valahogy olyan vásári jellege van. A tok úgy sejtem, hogy fémből készült, rugósan gomb megnyomásával nyílik. Belül szép nagy, teljes fedelet kitöltő tükör, a festékeket fólia nem védi.
A festékek nagyszerű színkombinációban kerültek a palettába, minden szín minden színnel használható, szó szerint. A kék és a barack nagyszerű komplementer. A barna és a pezsgő jól megy egymáshoz, a dolog keresztbe is működik, a barna a barackkal, a kék a pezsgővel. A legvarázslatosabb mégis a négy szín együtt, a belső szemzug és a mozgó szemhéj belső fele legyen kék, kifelé menjen át barackba, a mélyítő vonalban a barnával sötétedjen be és a szemöldök alá kerüljön a homokszín. Annyira hamvas az összhatás, kis barackos pirosító, visszafogott korallos szájfény, igazi tavaszi, kora nyári tónusok, mindjárt vízparton érzem magam. Hab a tortán, hogy ezzel a színösszeállítással sokkal fiatalosabbnak tűnik az arcom.
A barack és a barna matt hatású, az ecsetet éppen csak elég a felülethez érinti, már rajta is a festék. A pezsgő és a kék csillámos, de igen aprók a csillámok, a szemhéjon nagyon szépen mutat és egyáltalán nem potyog. Ez utóbbit nem győzöm hangsúlyozni: nem mozdul el, kicsit sem. A festék nagyon tartós, alapot mindig használok alá, így aztán estére is csodásan a helyükön maradnak a színek.
Nagyszerű paletta, minden fillért megér, nagyon örülök neki. Ritka az ilyen jól összeállított darab, amiben nem csak a bézs-barna kombó van, hanem végre valami szín is és a színek mindegyike kihasználható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.