MAC

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2020. május 10.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Limitált kiadás

Gyöngyházfényű púder testre, arcra és dekoltázsra

Mesike91

2019. augusztus 9.

Én sem tudtam, mit kapok, de winter sale volt, jó ár, nagy, limitált, stb. :D Kellett! Azóta annyira nem használom sűrűn. Szemre béna, arca inkább highlighterként jó, amúgy baromi futurisztikus aranypofa leszek tőle. Dekoltázsra is okés, de ott sem szabad nagyon halmozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

zsucci93

2019. február 5.

Évekig szeméttel az Hourglass termékekkel, mert mindenképp szerettem volna valamit ami fényt ad a bőrömnek egy matt finisű alapozó és púder után. Nagy puderecsettel én simán tudom finishing powdernek használni, gyönyörű fényt ad. És jól funkcionál highlighterként is. Karácsonyi akcióban 40%-os engedménnyel vettem, többet nem adnék érte, de ennyiért nagyon elégedett vagyok :) a csomagolás maga az álom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

CzMónika

2019. január 28.

Meg ne tévesszen senkit. Ez nem púder (én naív azt hittem) hanem highlighter. Annak viszont remek, szép fényes de nem durván és nem csillámos szerencsére. Kb egy örökkévalóságig elég a csomagolása pedig ejha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.