Macadamia Natural Oil

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: claudia.nyilas, Módosítva: 2021. január 19.

Ár:   10 000 Ft
Kategória:   Hajápolás

Tápláló olaj spray. Pille könnyű olaj spray közepesen vastag szálú hajra. Makadámia olajat, argánolajat és E vitamint tartalmaz, ennek köszönhetően hidratálja és védi a hajat az UV sugaraktól.

claudia.nyilas

2021. január 10.

Kb. olyan 2-3 hónapja használom és úgy gondolom, hogy ennek és még egy-két termék közös együtt használásnak köszönhetően a hajam megerősödött. Pedig elkezdtem olyan 5 hónapja balayage technikával világosítani is a hajam. Negatívuma az erős nem túl kellemes illat és elég gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.