Mádara

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lilium, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. július 13.

Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 990 Ft

Tökéletes komfort érzetet és hosszantartó védelmet ad, már a legelső használat után is. Az ajkak puhák maradnak, védelmet kapnak és tökéletes hidratációt. A gazdagon tápláló oliva olaj, shea vaj és a kondícionáló kender olaj kombinációja energizálja a bőr védekező rétegét. Az omega 3 és 6 zsírsavakban gazdag kender olaj jelentős antioxidáns tartalmával, erőteljes anti-aging hatást nyújt a bőrnek. Megelőzi az ajkak kiszáradását és extrém komfort érzetet kölcsönöz a bőrnek egész napra.

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Harold

2021. március 20.

Nagyon jól hidratál, ha éppen sietek és nincs időm nézelődni mindig ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon jól hidratál, ha éppen sietek és nincs időm nézelődni mindig ezt veszem.

manna88

2020. április 6.

Nagy rajongója vagyok a márkának, de ettől nem estem hasra...
Valóban cserepes, kiszáradásra hajlamos ajkakra sajnos harmatgyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Nagy rajongója vagyok a márkának, de ettől nem estem hasra...
Valóban cserepes, kiszáradásra hajlamos ajkakra sajnos harmatgyenge.

Ancsuk

2018. március 12.

Igazából ugyanolyan a hatása mint a tobbi hasonlo arkategoriaju termekeknek. Szep fenyt ad az ajkaknak, enyhe illata van

UPDATE: megfigyeltem, hogy ehhez nyulok ha egy picit is erzem, hogy kezd kiszaradni a szam. Megszerettem de imadok kiserletezgetni, egyszer ugyis visszaterek ra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

petoandika

2017. október 19.

Nemrég szereztem be, de igazából többet vártam tőle. Hidratál, de nem eléggé ezekben az őszi-téli hónapokban. Lehet, tavasszal-nyáron jobb szolgálatot fog tenni. Alapvetően egyébként jó illata van, valamint a mádara engem a csomagolásával is mindig "megvesz". :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.