Mádara

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Rnagy88, az összetevőket feltöltötte: Besszi, Módosítva: 2013. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alaposan és gyengéden tisztítja az arc és a nyak bőrét, valamint segít eltávolítani a smink maradványait és a mindennapi szennyeződéseket. A bőr szárítása nélkül tisztít.

TERMÉSZETES ÖSSZETEVŐI: orbáncfű, körömvirág, kamilla, cickafarkfű, rózsavíz.

Lyndolin

2019. július 12.

Nagyon jól tisztít és segített a bőrképemen. Szárít, de utána használom a márka krémjét vagy szérumát. Az ára viszont borsos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

timike007

2019. május 15.

Nagyon szeretem Madara termékeit,Az arctisztítók terén mindig hadilábon álltam kevert,pattikra hajlamos+anti-ageing miatt.Ez a könnyű hab nem igazán hagyott maga után tiszta érzatet az arcomon,utána még le kellett mosni vmivel,ami kéznél volt. Később mintát kaptam tőlük,zabos-kamillás babafürdetőjüket-ez sopkkal jobb termék számomra,azóta is ezt használom.A 3 csllagot csak a márkahűség és az összetevők miatt adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

zsofiszalay

2019. február 5.

Nekem bevált ez az arctisztító. Sminkemet maradéktalanul eltávolította, és végre egy lemosó ami nem szárította az arcomat. Az illatával és az árával sajnos én sem tudok megbarátkozni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

nekoSX

2018. május 29.

Az itt felsorolt összetevőlista nem teljesen pontos, nézzetek utána a Madara saját oldalán ha fontosak a részletek, ott fent van minden terméknél a teljes/pontos összetétel.
Kíváncsiságból vettem meg (sajnos akkor még nem közvetlenül a gyártótól), ezért közeli lejáratú terméket kaptam. Ezért nem ajánlom senkinek jó szívvel a magyar webáruházas beszerzést, inkább Müllerből (nem kapható sajnos mindegyik müllerben!) vagy közvetlenül a Madarától, mindig akcióznak vmit, érdemesebb tőlük vásárolni, pontosan és gyorsan szállítanak és mindig lehet egy halom termékmintát választani!
Szóval szett-ben vettem meg 2 arcápoló fluid-al egyetemben.
A kiszerelés hatalmas és hogy hab jön a flakonból, még lassabban fogy. Ez a habos/krémes állag egyébként tényleg jó (+1pont).
Nálam egy feladata lenne: leszedni a fizikai fényvédőt az arcomról a nap végén. Előtte vmilyen olajos lemosóval lazítok, utána jön ez a hab, és a végén a csodálkozás a fehér arctörlő kendőmre, mert ugyan úgy barna lesz, mintha nem is használtam volna (jelenleg Niod Survival-t használok és a színezés miatt jól látszik, hogy lejött v sem). Semmit sem szed le rendesen, ha dupla mennyiséget nyomok v 2x 3x átmegyek vele az arcomon akkor meg nagyon szárít.
Amikor csak a város porát mostam vele télen, akkor sem szedett le mindent. Nagyon negatív a tapasztalatom, a márka egyéb termékei amennyire jók, ez annyira nulla. És sajnos nincs is belőle kis kiszerelés, hogy ki lehessen próbálni.
Nem ajánlom és arra gondoltam, hogy a jelentős alkoholtartalma miatt kézmosónak fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Szóval szett-ben vettem meg 2 arcápoló fluid-al egyetemben.

Eszter88

2018. március 1.

Mélytisztítónak nem mondanám, mert koránt sem tisztít annyira, mint a bevált és olcsóbb tisztítóim (amik szintén organikusak), de csak gyors utótisztításhoz vagy egésznapos otthonülős nomakeup esték tisztítójaként kitűnő. Mivel rendes tisztításra mást használok, nekem nagyon sokáig elég és kiegészítőnek nagyon szeretem. Extra finom az illata, símogató az állaga, szép a flakonja és praktikusan adagolható. Újra fogom venni, bár talán nem folyamatosan, csak időnként, mert akárhogy is, de drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Marietta1977

2017. október 4.

Jó ötlet, de valahogy sosem nyúlok utána, talán az illata annyira nem barátságos, de jól tisztít, én kicsi feszülősnek érzem az arcom utána.
Amúgy sokáig elég, de újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Amúgy sokáig elég, de újra nem venném.

szekesiviki

2017. február 26.

Egy pár napig megfelelő volt, de utána szárítani kezdett, ezt az alkoholnak tudhatom be. Sajnos utána elajándékozós volt sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

Sziluuun

2017. február 13.

Szépen, kíméletesen tisztít, nem szárított. Engem az illata sem zavart, de egy kicsit drága. Bár szerintem megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

vandus83

2016. szeptember 18.

Mivel szülés utan nagyon érzékennyé vált a bőröm, elkezdtem nyitni a natúr termékek fele. Ez az arctisztio is ilyen probalkozasom eredményeként került megvételre. Negativ: Az arcboromet sajnos szárítja. Pozitiv:imádom a habjat,borotvahabkent hasznalom el 😄 szin

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

strauszkinga

2016. szeptember 9.

Nagyon szerettem ezt a lemosót, és most egy akció keretén belül szerintem újra is veszem:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract